Životní příběh Ivany Zelníčkové je nám všem známý. Z pohledu nás „obyčejných" smrtelnic je neuvěřitelný, pohádkový, zkrátka neskutečný. Kterak „obyčejná“ holka z českých luhů a hájů ke štěstí přišla, miliardáře klofla a světovou celebritou se stala. Budiž jí to přáno.

O jejím stylu oblékání, účesech a líčení jste si asi obrázek také udělali. Ale na návštěvě jste u ní určitě nebyli. Dnes máte alespoň virtuální možnost projít se jejím bytem. No bytem, dá se to tak vůbec nazvat?

Nedávno se nechala vyfotografovat v jednom ze svých opulentních sídel, aby se svým luxusem pochlubila světu. Pojďte na malou exkurzi po příbytku naší krajanky a posuďte, jaký má Ivana Trumpová vkus na zařizování. Chtěla byste v něčem takovém bydlet?

Obývák

jj

Ivanka miluje leopardy. Nejvíc ty stažené. „V každém ze svých domovů mám leopardí pokoj,“ říká. V tomto nejraději relaxuji se svým yorkshirem.

Ložnice

hh

Ložnice v čínském stylu. Originální nástěnné malby byly pečlivě restaurovány umělci z Metropolitního Musea umění. „Jsem zatížená na krby. Mám je v každém pokoji.“ Tento je vykládaný zlatem.

Ložnice z jiného úhlu

gg

„S dcerou Ivankou jsme si velmi blízké a chápeme se navzájem. Jsme jako sestry.“

Jídelna

hh

Jídelně dominuje obrovské zrcadlo, ve kterém se odráží skvostný křišťálový lustr dovezený z Itálie a půvabná záda dcery Ivanky. Všimněte si dokonalého sladění šatů s rokokovou porcelánovou vázou.

Posilovna

kkk

Ivanka normálně necvičí v šatech, to jen zapózovala kvůli fotografovi. „Tato tělocvična je v posledním patře a vznikla spojením tří ložnic.“

Schodiště

kkk

„Když jsem se přistěhovala, většina z původního domu z roku 1924 byla vykuchaná, ale jsem ráda, že toto zakřivené schodiště zůstalo. Museli jsme předělat zábradlí, rekonstrukci provedli umělci z Itálie. Zábradlí za Ivankou je malované a vytváří iluzi výhledu do romantické francouzské zahrady.“

Jak se vám líbí rezidence Ivany Trumpové? Chtěla byste takhle bydlet? Připadá vám to dokonale sladěné a vkusné, nebo přeplácané a kýčovité?

  • Chcete vědět, jaké jsou novinky? Jaké články si nenechat ujít? Sledujte nás i na komunitním portále
Reklama