TAKHLE ANO!

5bd8640de2cb2obrazek.png

Nejbohatší Afroameričanka 20. století, Oprah Winfrey, je populární nejen díky ostrému jazyku, ale i šatníku. Vždy totiž vypadá skvěle, přitom nemá míry modelky. Je to tím, že ví, co jí sluší.

Růžové šaty jsou v módním odstínu, který dodá šmrnc, střih lichotí a dá vyniknout ženským tvarům. Všimněte si, že šaty nemají výstřih, nepůsobí lacině a prvoplánově, přitom zvýrazní plný dekolt. Řasení v pase vytvaruje pas, což je u žen, které mají nějaké to kilo navíc, velmi důležité. Midi délka pod kolena je elegantní. Šaty jsou doplněny o zajímavý prvek, kterým je rafinované ukončení modelu. Důležitým prvkem jsou také vysoké podpatky, skvěle opticky prodlouží a zeštíhlí postavu. Zde vidíte, že obepnuté šaty nejsou jen pro hubené holky.

TO BY ŠLO, ALE...

5bd86440e8ef2obrazek.png

Zpěvačka Adele zvolila ke svým křivkám na první pohled správný model, jenže když se podíváte detailněji, jednu chybu naleznete. Boty. Talentované zpěvačce pohodlné balerínky ubírají na výšce, což se odráží na celkovém dojmu z outfitu. Velkou pochvalu si zaslouží vypasovaný kabátek, který zdůrazňuje ženské křivky. Rozepnutý vrchní knoflíček upoutá na dekolt, tudíž se pozornost už tolik nezaměřuje na oblast břicha. Postava navíc získá souměrné proporce. Doplněk v podobě výrazně barevného většího psaníčka je také trefou do černého.

Řešení: Vhodnou alternativou by v tomto případě byly nude neboli lodičky v tělovém odstínu.

NA TOHLE ZAPOMEŇTE!

5bd864a149cfdobrazek.pngFoto: Profimedia.cz

Ženy, které mají nějaké to kilo navíc, se velmi rády zahalují do volných oděvů. Cílem je schovat tělo, jak ale vidíte na snímku, je to chyba. Nevzhledné faldíky sice nejsou vidět, ale také zaniknou jakékoli ženské křivky. Model tak působí nepřitažlivě. A tak by to mu nemělo být. Navíc široké střihy na váze ještě opticky přidávají. Vyhněte se tedy maxineformeným „pytlům“, a to i tehdy, když budou v trendy barvách a vzorech, stejně jako zpěvačka Beth Ditto.

  • Řešení: Pokud už něco obdobného máte v šatníku, nemusíte to hned házet do koše. Stačí si pořídit pásek. Díky němuž si vytvarujete pas, a postava získá opticky siluetu přesýpacích hodin. 

Nenechte si ujít:

Reklama