Dobrý den. Mojí  vadou na kráse jsou zuby. Mám je jak z papíru. Lámou se tehdy, když to nejmíň potřebuji. Jednou jsem vztekle zavřela dvířka od linky v kuchyni a už bylo půl  předního zubu pryč. Tehdy jsem pracovala v mužském kolektivu, brečela jsem vzteky. Teď, ta dlouhá doba čekací, než ze mně doktor udělal člověka. Dovolenou jsem nedostala. Maskovala jsem se kapesníkem. No hrozná situace.

Další trapas jsem zažila, když jsem měla zlámánou dvojku. Objednala jsem se k zubaři. Ale do té doby se mi odlepil můstek místo dvojky až čtyřky. Tak jsem se utěšovala, usmívat se nemůžu sice na žadnou stranu, ale jsem objednaná, to už nějak vydržím. Ale nestalo se tak. Než jsem stihla ze sebou něco udělat , dostala žlučníkový záchvat. V ukrutných bolestech mě sice dovezli, ale pořád jsem myslela na to, že vypadám jak bezdomovec. Ještě  pracuji v nemocnici, každého tam znám.

V nemocnici jsem zůstala. Poněvadž mi zjistili shnilý žlučník , tak jsem byla na pooperáku dva měsíce. Z úsměvem jako princezna. Nejhorší byly ty ranní vizity mladých mediků. Vypadala ja exot. Vyprávěli o mně, jako o vážném stavu, tak se u mé postele, zdrželi pěkně dlouho. Jak já jsem litovala, že jsem si při příjmu neoznačila, že mediky nechci. To si u nás můžete vybrat. Ale já měla takové bolesti, že jsem kývla na všechno.

V současné době, mám plný chrup, jenom čekám na korunku.

Vodfon

Pozn. red.. Text nebyl redakčně upraven.

Dnešek patří vadám na kráse, o kterých si budeme v následujících hodinách povídat.

  • Jakou máte vadu na kráse?
  • Jste s ní smířená, nebo ji stále nenávidíte?
  • Maskujete ji, nebo neřešíte?
  • Jak jste k ní přišla?
  • Chtěla byste ji nějak odstranit, pokud je to možné?
  • Jak se k ní staví vaše okolí?

Pište nám už teď o svých nedokonalostech na adresu

 redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme parfemovanou toaletní vodou Bali Bliss od Avonu!

Reklama