Až se u dveří objeví koledníci s pomlázkou a vyšlehají vás s přáním, abyste zůstala mladá a zdravá, měla byste jim to oplatit nejen úsměvem, ale také malou odměnou - nejlépe zdravou pochoutkou. Marks & Spencer připravil pro zdravější mlsání velikonoční sladkosti z organické čokolády.

K její výrobě se používají čokoládové boby, které nebyly vystaveny žádným pesticidům. Organická čokoláda bez vlivu chemických látek je tedy dobrá nejen pro zdraví - obsahuje zvýšené množství antioxidantů a podporuje imunitní systém – ale šetří i životní prostředí.

Kvalita a hravost

Marks&SpencerV prodejnách Marks & Spencer si můžete vybrat i z nabídky tabulkových čokolád Organic. Lahodná mléčná čokoláda z bobů vypěstovaných v Peru a Panamě s přídavkem organického růžového oleje určitě potěší každého koledníka i tím, že má značku Fair Trade. Ta je pro spotřebitele signálem prvotřídní kvality, dodržování férových podmínek obchodu a zlepšení životních podmínek výrobců a dodavatelů.

Kromě výrobků Organic nabízí Marks & Spencer na Velikonoce další kvalitní a rozmanité čokoládové dobroty.  Autíčka a zvířátka z vynikající tmavé a bílé belgické čokolády jsou určena nejen těm nejmenším. Výběru čokoládových vajíček různých velikostí z belgické nebo švýcarské čokolády vévodí belgické pralinky s jemně křupavou oříškovou náplní.

Marks&Spencer

Pokud budete stále na sladké vlně, můžete si dopřát některé ze zdravých sušenek Marks & Spencer – s brusinkami a pomerančem, pistáciemi a mandlemi, s borůvkami a ovsem nebo sýrové s vlašskými ořechy.

Velikonoční nádobí a dekor

Marks&SpencerPro vytvoření té správné velikonoční atmosféry pro vás Marks & Spencer připravil také nabídku jarních dekorací. Vyzdobte si váš domov hravými barvami a tvary velikonočního nádobí. Připraveny jsou dózy, hrníčky a jiné doplňky s originálním velikonočním motivem, které přivítají jaro plné hřejivého sluníčka.  

Jehněčí v kapse

Nezapomeňte však ani na sebe a dopřejte si velikonoční mlsání s výrobky a recepty Marks & Spencer. Jako hlavní chod svátečního oběda doporučujeme velikonoční verzi Kapsy Wellington s jehněčím steakem a houbami, ke které se skvěle hodí kvalitní červené víno Golden Label Pinot Noir. Vše nakoupíte v prodejnách Marks & Spencer.

Svoji sváteční gurmánskou jízdu můžete zakončit rozinkovými koláčky, karamelovým nákypem s datlemi anebo krémovým rýžovým nákypem s vanilkou, připravených z produktů a podle receptů Marks & Spencer. Kvalitní potraviny Marks & Spencer rozhodně vnesou svěží vánek do vaší kuchyně a nastartují vás novou energií. 

Zajímavé a nápadité recepty zákazníci naleznou ve vybraných prodejnách Marks and Spencer – v sekci potravin.

Víte, že…?

…nejen svůj velikonoční nákup si můžete odnést v Eko tašce.

Tato alternativa k běžným igelitovým taškám je k dostání v prodejnách Marks & Spencer v přírodní a světle zelené barvě, například s motivem supermodelky Twiggy. Eko-tašky vyrobené ze 100% organické bavlny jsou lehké a prostorné, ale hlavně slouží dobré věci. V rámci plnění strategického Plánu A si společnost vytyčila za cíl odvážný úkol, a to zredukovat vyprodukovaný odpad, zmírnit zásahy do přírody, a celkově tak zajistit lepší životní prostředí. Marks & Spencer nabízí svým zákazníkům možnost, aby se koupí a používáním Eko tašek také osobně zapojili do ochrany životního prostředí.

Kde se dozvíte více
www.marks-and-spencer.cz
www.marksandspencer.com