5a2a70496ad08obrazek.png
Přiznám se, že v tuto dobu si moje infantilní já přichází na své. Tyhle „blbůstky“ mě vždycky dostanou a i když si stokrát říkám, že je to předražený kýč, který opráším jen jednou za rok, většinou neodolám a něco si koupím.
Tentokrát jsem sice šetřila a pořídila si jen malé dřevěné ozdůbky na adventní věnec, ale stejně mi to nedá a do podobných obchodů chodím „nasávat“ inspiraci.
5a2a73d1d8bbbblobid0.jpg

Někdy stačí opravdu málo a roztomilé vánoční zátiší je na světě. Kytička v ozdobném květináči, svíčka v hezkém kahánku a jako doplněk vánoční figurka. Je jako ta pověstná třešínka na dortu. Dává tu správnou „příchuť“, je v ní kousek poezie, vánoční pohádky a dětského snu.
decor2.jpg

5a2a6ff558db8obrazek.pngA tak se nebojte odkoukat umění floristek, kterým pod rukama vznikají kouzelná vánoční „zátiší“, že nevíte, kam s očima. Všechno k sobě náramně ladí a každý si najde to své. Zastánce tradičních Vánoc, i milovník nejnovějších trendů.

A jestli se ptáte na míru vkusu? To bych tentokrát vůbec neřešila. Jsou přece Vánoce a k nim kousek toho roztomilého kýče patří.
A když vám udělá radost, tím lépe, protože malých radostí není nikdy dost.

Čtěte také:

Uložit

Reklama