Z Vily VyVolených vypadl v posledním sobotním Duelu (28. května) Martin "Mamka" Hranáč.

„Hurá, hurá, hurá.“ Očekávala jsem, že právě taková slova jásotu budou provolávat všichni zbývající VyVolení. Všichni si přece stále více přáli, aby odešel. Měli pocit, že pokud vypadne ten, který dělal v izolovaném prostředí poslední dobou největší dusno, zavládne tam „klid a mír“. Měli pravdu. Klid zavládl, ale až příliš velký.

V sobotu se vítězně z Duelu vrátili Tony s Pavlem. Ale oslavné lahve šampaňského všichni pili tentokrát spíše s donucením. Někdo jim k pořádné párty scházel…

Brrr! To je ten hubeňour z Rozjezdů

Osobně se přiznám, že ve chvíli, kdy jsem viděla Martina Hranáče v medailonku před vstupem do Vily, jen jsem nevěřícně zavrtěla hlavou. Pamatovala jsem si toho vytáhlého kluka z účinkování v pořadu Rozjezdy pro hvězdy. Tenkrát mi byl velmi nesympatický a nemohla jsem se na něj dívat, natož poslouchat jeho zpěv. Ale postupem času pobytu ve Vile jsem si zvykla na jeho chování.

Jsem si stoprocentně jistá, že bych s ním nemohla žít pod jednou střechou ani dva dny, ale během sledování VyVolených mě bavil. Nebál se dělat show a uměl to ze všech nejlépe. To však vyplynulo až ve chvíli, kdy mu ani 89 882 hlasů nestačilo na postup a odešel domů.

Tony po jeho odchodu začal skládat básně a tesknit. Myslím, že jej to vzalo více, než předpokládal. A co ostatní? Všichni při Martinově loučení měli slzy v očích. Tedy až na Pavla, ten je přece „na pohodu“. Proč také ne. Jeho taktika vzít si s sebou do Duelu dva parťáky se vyplatila a on se blíží k vysněné výhře.

Ani štáb nechce na Martina zapomenout

Jenže jen o peníze tu nejde. Aby se diváci dívali na druhou řadu reality show, potřebují se především bavit. A to ví i lidé kolem VyVolených. Štáb se tak najednou snažil vrátit Martinův humor alespoň prostřednictvím vzpomínek na něj.

„Předveďte Martina v různých situacích! Co jste na něm měli nejradši? Čím vás nejvíce naštval?“ Takové úkoly vymyslel štáb a tak se zdá, že po Hranáčovi teskní i on. Vždyť z Vily odešlo již jedenáct soutěžících a Martin je prvním, koho štáb připomíná všem ještě několik dní po Duelu.

Ale Martina Hranáče mohou jen těžko pořád dokola parodovat a připomínat. Chtělo by to nového šoumena. Ale když se podívat na současné složení Vily, stále jej nemohu najít…

Nebo Vy o někom víte?
Máte pocit, že Martin Hranáč ve Vile chybí, nebo jste naopak rádi, že už tam není?

Reklama