Chcete svému dítěti dát něco dobrého na zub a zároveň něco, co mu udělá radost a poslouží ke hraní (či sběratelské vášni)? Ano? Ale že nemáte zrovna moc peněz v peněžence? Nezoufejte, radost uděláte dítku zcela určitě vajíčkem.
Samozřejmě, že ne tak ledajakým, ale tím od firmy Ferrero. A než pro něj v regálu obchodu sáhnete, abyste ho uložili do nákupního košíku, měli byste vědět, že:

Ve vajíčku Kinder Překvapení najdete nové figurky!

Všem dobře známé čokoládové vajíčko Kinder Překvapení přichází nyní s novými hračkami. 12 ručně malovaných figurek prožívá napínavý příběh ve virtuálním světě, v boji o Portál Fantazie.

Společnost Ferrero, výrobce Kinder Překvapení, uvádí tuto novou kolekci figurek na český trh nyní v září!
Hlavním hrdinou kolekce je CYBERTOP, malá kybermyš, která spolu se svými přáteli brání Portál Fantazie před útoky zlomyslných Cattivirů. Jeho protivníka představuje zákeřná kybernetická čarodějnice Cattivira, vládkyně virů, která chce se svými pomocníky získat absolutní moc na internetu.
Cybertop a jeho přátelé vždy zvítězí, ale čarodějnice Cattivira se znovu a znovu pokouší Portál Fantazie - internet ovládnout.

Postavičky mají spojitost s počítačovou technikou, takže děti se zároveň nenásilnou formou učí orientaci v moderních technologiích, které se pomalu stávají nezbytnou součástí našeho života.
Nová internetová stránka www.cybertop.cz  interaktivní a zábavnou cestou představí novou sérii figurek CYBERTOP.
Celý svět Kinder Překvapení lze najít na stránkách www.kindersurprise.cz.

A ještě něco:
Kinderiáda dává šanci talentům české atletiky!

Společnost Ferrero Česká chce projektem „Talent Kinderiády“ povzbudit všechny děti k tomu, aby se věnovaly královně sportů, atletice, a byly přesvědčeny, že vložená námaha do tréninků a závodů se vyplatí v podobě radosti z vítězství a možnosti účastnit se atletických soutěží v mezinárodní konkurenci.

V rámci projektu poskytne společnost Ferrero po dobu jednoho roku vybranému sportovci finanční prostředky, které mu pomohou vstoupit do světa „velké atletiky“.

Co je Kinderiáda?
Kinderiáda je určena pro děti druhých až pátých tříd základních škol.
Umožňuje tak menším dětem získat zkušenost s tímto náročným a krásným sportem.
Projekt vznikl v roce 1997. Organizuje ho společnost Ferrero Česká za odborné podpory Českého atletického svazu.
Kinderiáda probíhá během školního roku, a to vždy na podzim a na jaře.

Disciplíny Kinderiády respektují osnovy tělesné výchovy pro základní školy a jejich zrod posvětilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
Patronkami Kinderiády jsou světové rekordmanky v běhu na 800 m Jarmila Kratochvílová a její svěřenkyně Ludmila Formanová.
Závody moderuje známý herec a „dabér“ Filip Jančík, který se vždy aktivně podílí na sportovním klání a malé závodníky s nadšením povzbuzuje v jejich výkonech.

Atletické závody Kinderiáda, které jsou zapsány v osnovách pro děti 2. – 5. tříd základních škol, pořádá již šestým rokem společnost Ferrero Česká s. r. o. pod záštitou Českého atletického svazu.
Velkým úspěchem bylo letošní červnové finále Kinderiády na stadionu Přátelství v Praze na Strahově. Zde vítězné školy vyhrály 300 000 Kč na rekonstrukci školních sportovišť.