Uprostřed rušných olympijských dní si také sportovci najdou pár chvilek pro krásu. Své o tom ví například česká plavkyně Martina Moravčíková, která si v P&G Village Salonu, pečujícím v olympijském salónu o vizáž olympioniků, udělala tuto šik manikúru na výraz podpory našeho týmu.

Martina Moravčíková

Společnost Procter & Gamble je oficiálním partnerem Letních olympijských her v Riu a u příležitosti kampaně Děkuji, maminko, poukazující na sílu matek v každodenním životě, vytvořila Rio Lookbook. Lookbook obsahuje tipy, jak mohou fanoušci a zejména fanynky sportu fandit vkusně a elegantně. Příkladem je i manikúra v národních barvách.

Nehty jsou sladěny do českých barev, přičemž na základní nátěr je využita bílá barva, tvořící podklad pro další kroky a zároveň zpevňující nehtové lůžko po celé jeho délce.

nehty

Jakou barvu budete poté kombinovat je na vás, my začneme s červenou. Ideální je se ale nejdříve věnovat pouze jedné barvě, pomocí které vytvoříte geometrické linie. Postupujte od malíčku k palci a u každého nehtu tvořte linii v rozdílném bodu. Pro tvorbu linií jsou vhodné štětečky s tenkým hrotem, které mají například laky značky Covergirl.

nehty

Na konec pak přidejte modrý nátěr. Ten dotvoří naší národní trikoloru a z vás učiní elegantní a šik fanynku.

nehty

#Rio2016 #TYM #DekujiMaminko #RioLookbook

Reklama