Do redakce se na nás valí materiály s tématem Jak zhubnout do plavek. Já jsem nikdy do plavek nehubla, spíš do kalhot, co jsem nemohla dopnout, nebo do sukně, ve které jsem nemohla dýchat, a když jsem si v ní sedla, prdnul mi šev na zadku nebo se rozjel zip.

Mám takové vínové šaty, které jsou krásné, obepínají postavu, ale jsou z nekvalitního materiálu. Když jsem si v nich sedla v tramvaji, vytrhl se mi na zadku úplně celý šev. Takže jsem je musela vyhodit.

Protože jsou ale různá chování žen manipulována tiskem a masovou vlnou, na které se sveze kde kdo, zajímalo by mě, jestli hubnete „do plavek“ či ne.

Podle mě je to nesmysl.

Když už přijde čas na plavky, je stejně pozdě začít s hubnutím. Prostě chtě nechtě špeky na pláži schováme do nějakého přehozu nebo je neřešíme vůbec.

Nebo je řešíte a hubnete uvědoměle třeba už někdy v březnu a dubnu, aby byl dostatek času na odtučňovací kůru a ploché břicho?

p

Máme pro vás řešení

Pokud chcete odpoutat pozornost od nějakého špíčku, oblékněte si super nápadné plavky, které nepřehlédne ani ten největší módní ignorant. Třeba jako dáma na fotce dole, kterou na pláži zachytila Klára Křížová.

Velká ňadra zvýrazněná trojrozměrnými kytičkami určitě nezůstanou bez povšimnutí

m

Jak to máte s nárazovým hubnutím? Napište nám do diskuze.

Nejzajímavější příspěvek odměním tělovým make-upem od Dermacol. To abyste vypadaly v plavkách dobře, i když máte nějaký ten špíček navíc

Zdroj foto: facebook plavky

Reklama