Tisíceré díky ne/známému hokejistovi za poskytnutí přístřeší prochladnutým turistům. Přečtěte si peknou příhody, kterou nám poslala čtenářka s nickem louskacek2

Milé ženy in tak dnešní téma je mi od rána opět vlastní.

 Oblékala jsem svoji dceru do školky a nekoukla ven a tak vyfasovala pod kalhoty pouze ponožky. Naštěstí vstával manžel a kouknul na teploměr a upozornil mě, že jsou venku cca 3-4 stupně jestli  by nebylo lepší dát malé punčošky...no musím jen souhlasit. Ale všechny, co máte malé capartíky ve věku 2-3 let tak jistě pochopíte, že malá už nechtěla měnit. A tak jsemm je manželovi přibalila do školky s tím, ať jí je převlékne v šatně než ji odvede. A když se strojím v chodbě copak na mne po jejich odchodu kouká zapomenuté? No samozřejmě ony punčošky. No takže jsme opět zažili ranní honičku, ještě že má ve školce náhradní.

Před 14 dny jsem si konečně po dlouhém výběru zakoupila kvalitní softsheelovou bundu. Shaněla jsem ji už loni na podzim, ale nemohla jsem stále sehnat krásně ,,žensky,, projmutou nikoliv klasickou rovnou. A protože jsem si vybrala nový model, mohla jsem si za půlku koupit softsheelovou bundičku ještě pro malou, tak jsem neodolala. Tak jsme teď obě vystailované a připravené na tyto jarní rozmary.

Ochlazení mi vadí, ale vzhledem ke stávajícím předpovědím bude za pár dnů zas hezky, tak se to dá snést. Nicméně se díky tomu zas rozjedou nachlazení, chřipky apod. Tak nezbývá než doufat, že tentokrát se nám to vyhne obloukem.

Gumové holínky nosím tak maximálně do lesa. Tato móda se mi moc nelíbí neumím si dost dobře představit sebu samou sedící u počítače v kanceláři a na nožkách holinky.

Příhodu s deštěm mám a ráda na ní se svými známými po letech vzpomínám. Jsme vodáci a když jsme byli na naší první vodě na Berounce neodolali jsme procházce směr Amerika. Kdo jste šel, víte, o čem tato procházka je jde se lesem kde jsou i menší skály, polem atd. Už když jsme se na procházku chystali, tak polovina z nás prohlásila, že nikam nejde. Nu nevypadalo to zrovna na hezké počasí. Cesta tam probíhala celkem pokojně a rozhodně stála za tu krásu. Zpět už to byl celkem fofr přes pole a v lese nás to chytlo. Začalo bouřit začal padat déšť, ne oprava, začalo lít jak z konve.

Bouřka byla dost velká a my v lese u skal...šli jsme za sebou zmrzlí až na kost a nebylo se kde schovat. A v tu chvili se před námi vyloupl velký statek celkem dost moderního vzhledu, před ním Avie. Z nouze jsme se tiskli k Avii a pak ty otrlejší z nás napadlo zkusit zazvonit, jestli bychom se nemohli aspoň pod střechu schovat. Bylo nás tak deset. Zazvonili jsme a přišel nám otevřit dost vyparaděný pán  (na statek...). A pozval nás vřele dál dokonce měl roztočený sud piva což především u pánské promoklé části skupiny vyvolalo vlnu uspokojení. Slovo dalo slovo a dozvěděli jsme se že je to nejmenovaný hokejista, statek měl plně zrekonstruován provedl nás interiérem a mile nás po tom, co přestalo přšet vyprovodil. Ještě dnes když si to vyprávíme tak ta část, co nešla, lituje a ta co byla, nevěří jak deseti neznámým lidem někdo poskytl tak na minimálně dvě hodiny úkryt od deště, pohostil a ani si od nás nic nechtěl vzít s tím, že s tím, že nepotřebuje. Jméno hokejisty jsme si nikdo nezapamatovali nicméně pokud náhodou čte tento článek a poznal se, tisíceredíky Vám znovu děkujem!

louskacek2

Milá louskacek2, nevím, zda zmiňovaný hokejista čte Ženu-in, ale příběh je to moc hezký.

Text nebyl redakč upraven

Reklama