Téma dne končí, milé čtenářky, rozdávám dárky...

Ano, tahle věta se v našem magazínu opakuje každý den, ale dnes to je obzvláště těžké. V průběhu dne se představilo ostatním takřka 40 čtenářek! (Můžete se s nimi seznámit v dnešních novinkách.) Všichni tady v redakci jsme byli překvapení, jaký zájem téma vyvolalo. A teď se obracím na ty, které se představit nestihly a chtěly by: Máte možnost využít seriálu „Taková jsem já", stačí mi napsat na e-mail: jakub.koci@zena-in.cz a domluvíme se na rozhovoru!

Hádanka

V příspěvku Hádej kdo jsem! Poznejte čtenářku (klikni), pro vás jedna z vás přichystala malou soutěž. No, v diskuzi už jste sice uhodly, ale slíbil jsem veřejné odtajnění a tak tedy musím říct, že hledanou čtenářkou byla LLeennaa!

Koho jsem dnes ocenil?

Chvíli jsem přemýšlel, že budu tahat náhodně z klobouku, ale to by bylo hrozně pracné. Rozhodování bylo opravdu, ale opravdu těžké... Přesto jsem se rozhodl ocenit tyto dvě čtenářky.

Stylové tyrkysové plavky získává...

  • Mio
    Příspěvek: Smíšek Mio (klikni)
    Příspěvek od Mio mi přijde ze všech dnešních nejvtipnější. Rozverné odhalování mi zvedlo okamžitě náladu. Podobně na mě působil i příspěvek Petrushe, ale Mio byla první :-)

Knížku Avatar - filmový příběh posílám...

  • Monce13
    Příspěvek: Maje, Monca13, Marbulka a Ivana: Seznamte se (klikni)
    Monca13 na mě, i přes svůj tělesný handicap, působí jako veselý člověk, který se rozhodl, nevzdat to. Takových lidí si cením. Doufám, že si o Avatarovi s psicí Bellou rády počtou.

A co říct nakonec?

Jsem vážně rád, že jsme se takhle poznali! Přišla ještě jedna fotka, ale bez popisku, tak jsem se rozhodl, seznámit vás s ní až v úplném závěru. Takto se vám chce představit čtenářka Johanessa...

Johanessa

Mějte se krásně a zase u nějakého pěkného tématu ahoj!

Reklama