Konečně! Krize je snad zažehnána a já opět pokračuji ve svém boji. Ale že mi to trvalo! Opravdu jsem se nějak nemohla rozhoupat a po své dovolené pokračovat v hubnutí.

Od pátku minulého týdne jsem ale opět vzorňačka a snažím se.

A jak to vypadá, tenhle týden problém mít nebudu. Čeká mě totiž pořádný pracovní zápřah, při kterém mi na jídlo možná nezbude ani myšlenka. Příští týden tady totiž opět nebudu. V sobotu odlétám pořádně si protáhnout kosti a svaly na Madeiru. A asi to bude stát za to, protože Madeira je hornatý ostrov, po příletu nazuji pohorky a sundám je až zase před odletem. :o))) Doufám, že tam nějaké to máslíčko spálím a nechám ho Madeiřanům na věčnou památku.

Jako trénink jsem zintenzivnila stoupání po schodech a rychlochůzi s Baruškou. Z jídelníčku jsem opět vyřadila všechny nehodnotné nesmysly a zařadila zdravou, pestrou a na vitaminy a živiny bohatou stravu.

Jak říkám - jsem opět rozjetá, a to i díky Vám a Vaší podpoře. Minulý týden jsem se připravovala na pěkný nášup z Vaší strany a nyní bych Vám chtěla za Vaše reakce opravdu poděkovat. :o))

 

Reklama