Móda by měla být hravá a zábavná. Neměl by to být žádný „kumšt“, naopak by vám měla jít od ruky a každý kousek, který si na sebe obléknete, by měl být taková vaše druhá kůže. Protože teprve pak dělá móda svůj úkol na jedničku – dělá z vás přesně tu osobnost, kterou vy jste.
Často se ale zacyklíme v našich oblíbených věcech a zapomeneme experimentovat. Velká škoda, velká! Tak co takhle vystoupit z komfortní zóny a obléknout v únoru nějakou novinku?
fashe.jpg
Protože:

  • v zimě se skvěle vrství materiály
  • zima nemusí být nuda a zase černá nuda, a proto zkuste barvy
  • zima nutně neznamená rolák, svetr, džíny a kotníčkové boty

Únorová inspirace je tu

Nechte kabát promluvit
moda4.jpg
Komu se nechce pouštět do nejistých módních vod, tak se jednoduše může držet klasiky a základních barev, jen zahodí „obyčejný“ černý/temně modrý/hnědý/béžový kabát a vymění ho za pořádný výrazný kousek. Ideálně ve žluté, sytě zelené nebo růžové barvě!

Péřovka má zelenou
moda2.jpg
Velké „buřtíkové“ bundy plné peří už dávnou nejsou výsadou hor, naopak je klidně oblékněte na bílou košili, k černým kalhotám a kašmírovému svetříku.

V hlavní roli baret
moda1.jpg

Věděly jste, že klobouky už nepatří mezi největší favority mezi doplňky? Teď si své prvenství drží francouzský šarm. Přivítejte sezonu baretů! Noste barevný a k němu si na krk omotejte hedvádný strakatý šátek. Třeba tak přivoláte rychleji jaro.

Svetr + sako + kabát
moda3.jpg
Vrstvěte jako cibule! Teploty mají klesat, tak je k tomu ideální příležitost. Oblékněte si tenký svetřík, na něj stylové kostkované sako a navrch ještě oversized kabát. Zaručujeme vám, že mrznout nebudete.

Také si přečtěte:

Reklama