Všichni nesnáší dokonalé rodinky. Takže Battleovy si prostě zamilujete! Ideální čtení pro každého, kdo měl v životě pocit, že s ním doma žije podivná skupinka cizinců, kterým se říká příbuzní. Nejprodávanější humoristická kniha roku 2011 v Británii. Prodáno více než 660 000 výtisků!

kniha_prebalFrenchová Dawn
Tak trochu úžasní

Kniha humorným způsobem vypráví o obyčejné anglické rodině a především o sedmnáctileté Doře, která se považuje za ošklivku a teprve se učí hledat si zdravé sebevědomí. Dělá při tom ty základní chyby - například se přes Facebook seznámí s člověkem, který se vydává za někoho jiného, než je, a má v úmyslu dívce ublížit.
Její matka Mo, těsně před padesátkou, zjišťuje samé nepříjemné věci, hlavně to, že přestože je dětská psycholožka, nerozumí ani jednomu ze svých dvou dospívajících dětí. Taky v poslední době zešedivěla, a to jak zevnitř, tak vně. Její tvář působí na děti jako maska tlustého mandarína. Ještě že má muže. Ano, je to muž, takže tady se žádná velká pomoc očekávat nedá. Ale má taky psa a spoustu dalších problémů, které je třeba řešit...

Originální název: A Tiny Bit Marvellous
Překlad: Barbora Punge Puchalská

ISBN: 978-80-257-0669
EAN: 9788025706695

Formát: 288 stran, vázaná
Rok vydání: 2012
Hardcover288
Argo

Doporučená cena: 298 Kč
Objednávka: Knihu Tak trochu úžasní můžete koupit ještě dnes v internetovém knihkupectví Kosmas.cz se slevou 15 %.

Pozn. red.: Brzy budete mít možnost knihu Tak trochu úžasní získat, pokud se zúčastníte jednoho z příštích denních témat, napíšete nám příspěvek a budete vybrány editorkou nebo editorem dne. :) Sledujte magazín.

Reklama