Velikonoce jsou takřka za dveřmi. Ač jde o nejvýznamnější křesťanské svátky roku, většina z nás je chápe spíše jako oslavu jara, načerpání nové síly, setkání rodiny či přátel a v neposlední řadě si budete pochutnávat na tradičních pokrmech, jako je velikonoční nádivka, pečené kuře nebo beránek od maminky. Zkrátka k velikonocům neodmyslitelně patří skvělé kulinářské umění.

remoska

Máme pro Vás skvělý tip, jak si ulehčit práci, ušetřit peníze a pochutnávat si na specialitách, které potěší každého gurmána. Nevěříte? Je to jednoduché, pořiďte si Remosku®.

Remoska je, podle mínění špičkových kuchařů a odborníků, jeden z mála příspěvků Čechů do světové gastronomie. Malá, samostatná a uzavřená trouba nahradí mnoho dražších kuchyňských spotřebičů. Od doby, kdy byla Remoska® uvedena na trh, uplynulo skoro půl století. V obchodech se objevila řada moderních kuchyňských elektrospotřebičů. Remosku® však z trhu nevytlačily. Lidé si novoty vyzkoušeli a mnozí se vrátili k osvědčené Remosce®.

Víte proč je Remoska® stále v oblibě?

Připravená jídla pečená v Remosce® zůstávají šťavnatá, vláčná, nevysoušejí se dlouhým pečením jako v troubě.

S povrchovou úpravou Teflon® se pokrmy ani nepřipalují, není třeba použít tuk. Připravená jídla tedy odpovídají zásadám zdravé výživy i dietě.

Remoska ve zkušebně

Přednosti a vynikající vlastnosti Remosky prokázal i test, který provedl Strojírenský zkušební ústav v Jablonci nad Nisou. Pro srovnávací test pečení různých potravin byly vybrány:

  • remoskatrouba u plynového sporáku,
  • samostatná elektrická trouba,
  • Remoska®,
  • horkovzdušná trouba,
  • jednoduchá mikrovlnná trouba
  • mikrovlnná trouba v trojkombinaci.

Cílem testu bylo zjistit, jak dlouho, jak draze, jak kvalitně a jak chutně vytipované výrobky pečou. Po vyhodnocení šesti spotřebičů se na prvním místě umístila Remoska®.

Test prokázal, že pečení v Remosce je nejkvalitnější i nejlevnější, a to i přesto, že v rychlosti pečení obsadila až páté místo. Finanční náklady jsou totiž u Remosky sníženy její velmi nízkou spotřebou elektrické energie − je až o 80 % nižší ve srovnání s klasickou troubou.

Remoska® je využívána v domácnostech, na chatách a chalupách, na vysokoškolských kolejích, ale i během dovolené v kempech, v apartmánech i karavanech.

Připravíte v ní všechny druhy masa, drůbeže, ryb, zeleniny, pizzu, koláče, buchty, bábovky, moučníky, zmrazené polotovary a polotovary v prášku. Umí prostě všechno!

Remoska® má několik benefitů. Ty nejhlavnější jsou: snadná obsluha, levný provoz

O nákupu Remosky® tedy rozhoduje její užitnost, snadná obsluha a údržba, velmi nízká spotřeba elektrické energie, kvalita připravených pokrmů a rovněž tradice značky Remoska®: Vždyť na jídlech, připravovaných v Remoskách, vyrostla větší část českého národa.

remoska

Prožijte svátky jara s Remoskou® a pokrmy, které nadchnou i toho nejnáročnějšího gurmána.

Recepty do Remosky naleznete na stránkách www.remoska.cz, kde se také můžete nechat inspirovat několika typy Remosky, či si tohoto dokonalého pomocníka pro všechny hospodyňky objednat.

Reklama