61dd8c3b23730cl.jpgFoto: Shutterstock

Výroba plesových šatů může být zpestřením dlouhých zimních večerů. Stačí se jen inspirovat následujícími fotografiemi a pustit se do díla. Je libo šaty, se kterými si můžete zahrát třeba žolíky, nebo vás snad více zaujal sladký odér linoucí se z prázdných sáčků od bonbonů? Je jen na vás, který z následujících modelů si získá vaše srdce.

K výrobě sladkých šatů, které jsou na obrázku, bylo použito 169 balíčků kyselých bonbonů Skittles. Pokud se je tedy chystáte napodobit, máte před sebou velký úkol, než se vám všechny balíčky podaří vyprázdnit. Celkové množství, které je potřeba, se bude navíc odvíjet od vašich tělesných proporcí.

Demi Smith se na svém Instagramu pochlubila korzetovým modelem vytvořeným z hracích karet. K výrobě potřebovala 12 balíčků karet, 3 role lepicí pásky, stovky sponek a polovinu role alobalu. Slepit všechno dohromady jí trvalo 30 hodin.

Pokud si potrpíte na okázalost a ráda vypadáte jako princezna nebo přímo královna, možná vás zaujmou šaty, za kterými stojí studenti vysoké školy v Savannah v USA. Róba z novinových stránek působí opravdu impozantně.

Další šaty vypadají zašle a na první pohled se zdá, že už mají pěkných pár let nošení za sebou. Není to ale pravda, tento vzhled jim propůjčuje skutečnost, že jsou sešité z čajových sáčků. Zkrátka recyklace a udržitelnost jede!

V klasické černé barvě je model vyrobený z kazetových pásek. Jestliže se vám doma povalují staré videokazety, stačí je z nich vytahat a máte skvělý materiál na dechberoucí róbu. Na tento konkrétní model byly použity pásky britského seriálu  Bang, Bang, It’s Reeves and Mortimer z devadesátých let.

V módě jsou i šaty z odpadkových pytlů. To, jaký střih si vyberete, je jen na vás. Pytle můžete nechat tak jak jsou nebo je nafouknout a zauzlovat pro dosažení objemu.

Pandemie covidu-19 přinesla trend v podobě polštářových šatů. Jsou hotové během pár vteřin a nemusíte být ani zručná. Stačí si větší polštář přepásat páskem. Jen pozor, pokud v tomto modelu vyrazíte do společnosti. V takovém případě si nezapomeňte ještě jedním polštářem zakrýt i zadní část těla.

Zdroj: Instagram, autorka článku

Reklama