Milé ženy-in,
jak jsem ráno k dnešku přistupovala optimisticky, tak končím jako spráskaný pes. Prostě Murphyho zákon „Jestli se má něco pokazit, pokazí se," se na mně pěkně vyřádil. Nejdříve mě začal zlobit počítač, dosud se s ním potýkám, proto jsem byla nucena vymyslet druhou soutěž, ale ta se zase nechtěla odporoučet, když ta první přišla konečně k rozumu. Následně jste mě za ni pěkně zdupaly", i když nevím proč, protože výsledky jste měly všechny do jedné správně. Ale o tom až při závěrečném vyúčtování." No a aby toho nebylo málo, málo jste psaly. Ale i to je k něčemu dobré, alespoň nebude těžké ohodnotit nejlepší ze čtyř příspěvků.

Děkuji všem, moc si toho vážím, vím, že je těžší psát, než jen tak nezávazně diskutovat, kritizovat a tlachat... i když i to je vaše právo a já vám to z celého srdce přeji.
Dnes jsem se rozhodla, že ocením vtipný příspěvek na téma Byliny" tematickým dárkem - pěnou do koupele Radox s esenciálními oleji.
Posílám ji Heather.  
Blahopřeji a doufám, že není alergická na vůni pomerančových květů a malinovníku, neboť jsou hlavními složkami onoho přípravku.:)

A na závěr, jak to bývá v titulcích hollywoodských filmů - Special thanks: věrné dopisovatelce Kadle, která si vždycky najde chvilku a napíše nějaký vtipný příspěvek.
Přeji všem krásný zbytek dne a někdy zase na čtenou a psanou".

Vaše utrápená
Reklama