Krásné sluníčkové ráno všem,

nemůžu si pomoci, ale musím se pochlubit tím nejlepším kouskem šatstva, co mám. Začalo to pátráním po internetu, co letos bude in. Myslela jsem si, že to nebude žádný problém.

Ale... nic originálního jsem nenašla. Stránky, které mě v originalitě nikdy nezklamaly, mé oko opět potěšily. Na www.fler.cz jsem si dala do vyhledávače zvonové kalhoty. Naskočila mi tam fotka bílých retro kalhot s názvem Dvě sestry. Zamilovala jsem se na první pohled. Věděla jsem, že je jednou budu mít ikdybych se měla rozkrájet. Napsala jsem oné šikovné umělkyni s nickem Aya papaya, co mám udělat pro to, abych je měla také.

Dostala jsem za úkol koupit si světlé kalhoty určitého materiálu a vybrat si fotku, to všechno poslat na její adresu a pak se jen těšit. Tak jsem se sbalila a hurá do obchodu. Byla jsem bláhová, když jsem si myslela, že koupit v březnu bílé kalhoty bude pohoda. Po týdnu se podařilo, vybrala jsem fota a hurá s balíčkem na poštu.

nm

Co Vám budu vypisovat,když kalhoty dorazily, byla jsem nadšená. Je to nádherné, originální a co víc. Vím, že nikdo na světě nebude mít stejné. Mám na nich malou Amélii, foto bylo pořízeno v květnu 2009 v Luhačovicích, kde jsme

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Lleennoo, tak to je krása nesmírná. Moc vám to oběma na těch kalhotech sluší. Simona

A co vy máte nového ve svém šatníku, milé čtenářky? Čekám na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama