Na červeném koberci jsou neodolatelně krásné a sexy, ale jsou takové i v soukromí? Podívejte se, jak známé krásky vypadají bez make-upu. U některých je změna opravdu veliká, ihned se budete cítit o něco lépe. Naopak jiné vás přesvědčí, že i bez vrstvy líčidel můžeme vypadat přirozeně krásně.

uma thurman
Foto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

  • Uma Thurman nepatří mezi klasické krásky ani po zásahu profesionálních vizážistů. Je ale fajn vidět, jak Uma neztrácí smysl pro humor ani poté, co ji otravní fotografové přistihnou bez make-upu. Všechny ženy, které si připadají bez líčidel hrozně, by si z ní měly vzít příklad. Být šťastná je půl krásy, mysleme na to.

eva longoria
Foto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

  • Eva Longoria je známá především z úspěšného amerického seriálu Zoufalé manželky. Je považována za jednu z nejkrásnějších hereček, ovšem těžko říct, jestli je to myšleno s nalíčením nebo bez. Je ale sympatické, že se nebojí a klidně na svůj Instagram přidává fotky, kde je neučesaná a nenalíčená, na rozdíl od jiných „hvězd“.

cameron diaz
Foto: Shutterstock.com/Profimedia.cz

Tak zde není třeba žádného velkého komentáře. U Cameron Diaz je opravdu velký rozdíl před a po, ale co už. I tak to někdy bývá. Některé z nás to moc dobře znají, že?


salma blair
Foto: Shutterstock.com/Instagram-Selma Blair

  • Jestli někomu bylo shůry přáno, tak je to rozhodně Selma Blair. Ta totiž vypadá lépe nenalíčená, než s make-upem. Navíc, jen těžko byste tipovala, že této krásce je 44 let. Vypadá stále jako roztomilá holčička. Můžeme jí jen závidět, to se někdo má…

madonna
Foto: Profimedia.cz

  • Popová diva a sex symbol 80. let Madonna oslaví v srpnu své 59. narozeniny. Sice s make-upem vypadá lépe, ale zase musíme uznat, že v jejích letech a po všem, co zažila, nenalíčená nevypadá vůbec špatně. Číslo na jejího plastického chirurga bychom do budoucna vážně potřebovaly.

sandra bulock
Foto: Instagram - Sandra Bullock

  • Americká filmová herečka Sandra Bullock má také důvod k úsměvu. Bez nánosu líčidel je totiž stále krásná. Je ale pravdou, že byste si ji na veřejnosti nejspíše nevšimla. Bez make-upu se rázem promění v šedou myšku.

Čtěte také:

Reklama