Chodníkové blues
Moje nezapomenutelné 35.narozky.Spolu s přáteli jsem se rozhodla navštívit restaurační zařízení a bylo to moc fajn všichni jsme se bavili a jak to tak bývá vesele popíjeli a tančili. Za ranního rozbřesku jsme se loučili a s přítelem kráčeli ruku v ruce k jeho rodičům na noclech.
 
Cesta mi byla dlouhá a samozřejmě mě bolely nožičky a tak jsem si sedla na patník a jako malé dítě jsem se dožadovala zavolání taxi.A nepudu a nepudu v domnění,že přítel mě poslechne. Ale prý ani náhodou jdeme a já jak beran.Tak ahoj a šel,když byl na kopci dal  mi šanci,abych ho došla,ale znáte to posilněná alkoholem palice dubová.
 
No normálně mě tam nechal:)))No co tak mě nezbylo než sesednout s patníku a vyrazit,měla jsem totiž v kapse asi 30korun a to jistě uznáte,že za to by mi taxikář tak otevřel dveře.Vyfuněla jsem ten kopec a na jeho vrcholu stál stánek s občerstvením no co dám si hambáč.Vystoupila jsem na schůdek a poručila si ho vysypala jsem drobné se slovy zbytek si nechte.Kousla jsem si do něj  a se slovy fuj to je hnus jsem se rozloučila a jak jsem našlápla se schůdku na chodník s tím,že ho vyhodím do blízkého koše jsem se rozplácla na chodník.
 
Se slovy au au jsem hrdině vstala a pokračovala v cestě.Musel být na mě jistě boží pohled no stále jsem si říkala přítel na mě jistě někde vyjukne vždyt ví,že nemám klíče a nemůžu se k nim domů dostat.Co vám budu povídat nečekal klído šel spát. Seděla jsem u nich před domem na  schodech a řekla jsem si dám si cígo a pak budu muset zazvonit nemohla jsem najít zapalovač a tak jsem vysypala celou kabelku na chodník a dáreček od kamarádky nezklamal byl tam. 
 
Kouřila jsem jako paša a stále jsem měla dilema mám počkat až půjde někdo do práce nebo zazvonit a pak jsem zazvonila.Otevřel mě nastávající tchán a povídá ježíš to Ti udělal ten náš pacholek?A já si všimla,že mám krvavý loket s toho mého pádu a protože jsem byla unavená a už jsem se viděla v postýlce tak jsem řekla jo odkývala bych snad všechno jen,abych mohla padnout za vlast. No počkej ráno ty pacholku jsem slyšela tchána z kuchyně.Vešla jsem do ložnice a tam můj drahoušek chrněl jak medvěd pěkně jsem mu ještě řekla jak ho nenávidím a podobné kraviny a pak tma a sladký oddych.
 
Najednou slyším,že se nestydíš taková hodná holka a ten loket,otevřela jsem oči auau a vážně loket nateklý a krvavý.Ale bohužel jsem
musela vstát a ukázat se v celé kráse a přiznat barvu at vědí co je čeká se svojí nastávající snachou.Začla jsem se smát a všicí semnou i oběd mi dali ,ale za 2roky se blíží moje 40 snad to přežiji ve zdraví!!!!
 
S pozdravem adelova
Reklama