Jako světlo doplňuje tma, aby spolu utvořily celý den, stejně tak se přitahují i protiklady v partnerství. Nevěříte? Tyto dvojice vás přesvědčí.

Laura (49 let: On je samotář a já extrovertka
Zatímco já zbožňuju společnost a zábavu, manžel je mým přesným opakem. Mám problém přemluvit ho jen k tomu, aby se zúčastnil třeba rodinné oslavy. Pravda, jsme rozvětvená rodina, takže se nás sejde i přes padesát. No a on prostě dlouho nevydrží ve větší společnosti lidí. I když k nám má přijít návštěva, většinou se sebere a uteče. Třeba na procházku do lesa nebo se zavře v pracovně. Kdysi dávno jsem se ho pokoušela změnit, ale brzy mi došlo, že je to marné. On je prostě takový a já už vím, že jiný nebude. A tak jsme se spolu naučili vycházet. On mně toleruje společenské dýchánky, já jemu zase samotářství. Víme to o sobě a nesnažíme se tomu druhému bránit v tom, co je mu vlastní. Já díky tomu mám ve všech ostatních směrech úžasného manžela a naše čtyři děti báječného tátu.

Iveta (37 let): Kalhoty prý nosím já
Když jsem si brala Tomáše, naši to nemohli skousnout. Jejich vysokoškolsky vzdělaná dcera se vdává za obyčejného vyučeného zámečníka! Já už ale tehdy věděla, že rozhodně nedělám chybu. Ne, nevydělává majlant a nestoupá po kariérním žebříčku. Zato dokáže doma všechno opravit a cokoli vyrobit, je to ten nejšikovnější člověk na světě. Navíc je na něho spolehnutí a netráví večery v práci, takže se postará o děti. Díky tomu já mám čas někam to v práci dotáhnout a finančně zabezpečit rodinu. A co víc, jeho to jako chlapa nijak neponižuje. Skvěle se tak doplňujeme.

Petra (26 let): Koukají na nás jako na krásku a zvíře
Každý mi tvrdí, že mám na víc. Cituji: Prý je až s podivem, že tak krásná holka jako já chodí s takovým nepřitažlivým člověkem. I lidi na ulici se za námi často překvapeně otáčejí. Jenže zatímco oni vidí obtloustlého, proplešatělého a malého chlapa, já zase věrného přítele s obrovským smyslem pro humor, kterému mohu důvěřovat, a který mě umí vždycky rozesmát. A věřte, že to není málo.

Funguje to i mezi slavnými: Kráska ulovila rybáře

vagnerbuckova

Zdroj foto: Profimedia

Ona je zvyklá na světla přehlídkových mol a červené koberce, on se nejlépe cítí uprostřed divočiny daleko od civilizace. Modelka Eliška Bučková (28) s rybářem Jakubem Vágnerem (35) přesto tvoří už dva roky šťastný pár.

Čtěte také:

Reklama