Dobré ráno, milé ženy-in.

Dneska to u nás v redakci vypadá jako v jednom známém českém filmu - "světla svítí, stěrače stírají", ozývá se. Nebo tedy spíše "světla nesvítí", alespoň zpočátku. Protože v celém domě - a vlastně v celé ulici, vypadla elektřina. Naštěstí žádná z nás neuvízla ve výtahu. Zato šéf se do té pojízdné klece odvážně vrhnul, jakmile se rozsvítilo první světélko - ani on neuvízl, naštěstí, protože bez něj by asi náš dámský kolektiv s pojistkami a počítači válčil o něco déle... Ne že bychom to nezvládly, jsme přece samostatné moderní ženy :), ale přece jen... Má babička ráda říká: ,,Na co můžeš použít chlapa, nedělej sama."

Takže jsme opět v provozu, na posledních problémech (nezobrazují se některé články) se urychleně pracuje a můžeme se snad pustit do dnešního tématu. A tím je jedna z ženských "zbraní" - ňadra.

Ráno jsem cestou do práce potkala jakési dělníky a jako už tolikrát jsem se dozvěděla, že mám "pěkné tričko". Pánové přitom civěli kam jinam než na mé, i v pevné podprsence se na můj vkus až příliš pohupující, poprsí... Ne že bych měla zas tak obří ňadra - spíš jsem mrňavá, a tak to prostě vynikne. Ale kolikrát jsem si přála mít o něco menší vnady... Hlavně když se mi ve dvanácti letech začali posmívat mí klučičí kamarádi... Nebo když mě při střelbě z luku "vzala" tětiva přes bradavku...

A co Vy? Jste spokojeny s velikostí svého poprsí? Nebo byste raději menší? Nebo větší? Pevnější? Jinak tvarované? Jak jste prožívaly, když Vám začala prsa růst? Měly jste s tím nějaké problémy? Způsobuje Vám Vaše poprsí v životě potíže?

Napište a jestli chcete, pošlete i fotky :)! Nejlepší příspěvek odměníme Deodorantem Fa Asia Spa Cherry Blossom s příjemnou svěží vůní! Tak neváhejte a podělte se s námi i s ostatními čtenářkami o své příběhy a názory!

redakce@zena-in.cz

Reklama