Ariana Grande
Ariana jako dospělá žena připomíná spíše malé dítě. Vzhled dvanáctileté dívky nemá ale od přírody. Zatímco do dvaceti vypadala spíše jako Španělka, dnes je z ní postava z asijského manga komiksu. Cestu z jednoho kontinentu na druhý zapříčila plastická operace nosu, lifting a implantáty ve rtech.

ari.jpg
Foto: Shutterstock a Profimedia

Kylie Jenner
Údajná miliardářka Kylie Jenner je svou proměnou pověstná. S plastikami to tak přehnala, že vypadá jako úplně někdo jiný. Kromě botoxu rtů, které jí zařídily kariéru v kosmetickém průmyslu, má podle znalců rekonstrukci čelisti, implantáty v pozadí, prsní implantáty a plastiku nosu.

kylie.jpg
Foto: Shutterstock

Kendal Jenner
Kenny je známá jako nejméně umělá „Kardashianka“ a sama přísahá, že neměla nikdy žádnou plastickou operaci. Jenže světem showbusinessu kolují zvěsti, že má operaci nosu a výplně rtů. Při pohledu na fotografie z minulosti je jasné, že symetrický obličej nebude tak úplně darem od boha.

kenkol.jpg
Foto: Shutterstock

Blake Lively
V Super drbně už si Blake zahrála se svým novým nosem. Ještě před tím, ale měla pořádný frňák, se kterým se nemohla ve světě filmu pořádně uchytit. Operace byla ale citlivá, a tak má oproti Arianě stále poměrně výrazný profil. Kromě rinoplastiky si nechala upravit ňadra.

fadsfa.jpg
Foto: Shutterstock

Madison Beer
Mladičká zpěvačka s pro Čechy zajímavým příjmením, byla krásná i před plastickými operacemi. Toužila ale po stereotypně vypadajícím obličeji, který je dnes považovaný za symbol krásy. Po botoxu rtů následovala operace nosu. Stal se z něj drobný knoflík.

madi.jpg
Foto: Shutterstock

Hailey Baldwin
Modelka Hailey zdědila zajímavý obličej po svém tatínkovi, herci Stephenovi Baldwinovi. Se svým vzhledem ale spokojená nebyla. „Vylepšit“ se rozhodla zvětšením rtů a zmenšením nosu.

hai.jpg
Foto: Shutterstock

Reklama