gigolo

logo BarrandovTuto neděli jste na TV Barrandov mohli sledovat další díl pořadu České milování, tentokrát s podtitulem O lásce gigolů. Téma nás zaujalo, tak jsme sami oslovili jednoho „nájemného muže" a položili mu několik otázek.

Osmadvacetiletý Kamil nabízí své služby po internetu, kde jsme na něj našli i kontakt a zavolali mu.

Co vás přivedlo k práci gigola?
Nouze o peníze. Začal jsem to dělat ještě při studiu a už jsem u toho zůstal.

Je vaše práce jen o sexu?
Rozhodně ne. Dělám i doprovod do společnosti. Jsou osamělé ženy, které si chtějí jen popovídat, namasírovat. Ale samozřejmě poskytuji i sexuální služby, všechno je na dohodě.

Jaké služby si ženy nejčastěji objednávají?
Nejčastěji? Takhle se to asi říct nedá, každá žena očekává trochu něco jiného, snažím se jim ta přání vyplnit.

Přesto, chtějí po vás ženy nejčastěji sex?
Ne.

Jak stanovujete cenu svého výkonu?
Mám ceník za základní věci, abych se měl od čeho odpíchnout, ale hodně záleží i na tom, jak je mi žena sympatická. Vždycky se ale chovám profesionálně.

Máte nějakou hranici, respektive, objednala si vás někdy žena a vy jste ji odmítl?
Neobjednala. A jestli se ptáte na věk, tak pod osmnáct samozřejmě nejdu. Nejstarší žena, které jsem poskytoval své služby, byla sedmačtyřicetiletá manažerka.

Kolik zakázek máte v průměru denně?
Maximálně jednu. To je hranice, přes kterou bych nikdy nešel, mám ke svým zákaznicím určitou úctu.

Ještě pár trošku intimnějších otázek: Máte stálou partnerku?
Nemám.

Tajíte svou práci před okolím?
Ne.

To jste s tím nikdy neměl problém?

Ze začátku měl. Jednou se to mezi klukama prostě provalilo. Všichni to berou docela normálně, dokonce i ti největší puritáni. Spíš o tom vtipkujeme než cokoli jiného.

A vaši rodiče?
Rodiče o tom asi neví, ale my se už pár let nestýkáme.

Logo České milováníPříběhy lásek profesionálních společníků jsme byli zvyklí dlouho vídat jen v hollywoodských filmech. Najdou se ale v Česku taky tak mužní a pozorní džentlmeni, kteří dokážou dámě vždy pomoci z bryndy, zpříjemnit jí život nebo aspoň, za naprosté diskrétnosti, jeho prchavé okamžiky?Jsou gigolové začátečníci, na vrcholu sil a v důchodu ve svém soukromém životě sami schopni lásky? To jste viděli tuto neděli večer na TV Barrandov.

O lásce gigolů

Co o tomto díle pořadu České milování řekl jeho s režisér Oliver Malina Morgenstern, čtěte zde: České milování - O lásce gigolů.

Zdeňka SládečkováPsycholožky Sládečkové jsme se tentokrát zeptali jen na jedinou otázku: Jaký muž, myslím tím povahově, vykonává povolání gigola?
Pravděpodobně parazitní. Rozhodně si nechce vydělávat vlastní prací. Řekla bych, že takový muž musí mít nějakou poruchu osobnostní struktury, poruchu emočního prožívání. Přijde mi, že to musí to být člověk spíše psychicky oploštělý. Rozhodně si nedovedu představit, že by takový muž měl normálním způsobem fungující partnerský vztah.

Setkala jste se někdy s gigolem? Napadlo vás někdy využít služeb nájemného společníka, třeba jako doprovodu do společnosti? Jaká žena, podle vás, využívá služeb gigola?