Doré ráno Vám přeji, milé ženy-in :).

Tak jak vidíte ten dnešní den? Já poněkud rozmazaně, ale už jsem si zvykla :). Není to flámem ani nevyspáním. Ani tím, že bych nenašla brýle - i když bez brýlí se, jak známo, brýle špatně hledají... Podle pana doktora mám totiž brýle o dioptrii a půl slabší, než bych měla mít. Ale už mi nestojí za to si kupovat nové - a že brýle jsou v dnešní době nehorázná investice - plánuju totiž operaci. Už jsem se objednala, takže pokud všechno bude jak má být... tak už se brzo podívám na svět pěkně ostře :).

A jak jste na tom s očima Vy, ženy-in? Nebolí Vás od čtení na počítači? Chráníte si je? Používáte pravidelně nějaké kapky? Nosíte kontaktní čočky nebo brýle? Byla jste na operaci nebo ji plánujete? Zažila jste problémy s očima? Co třeba na horách? A co Vaši blízcí a příbuzní? Nezapomněla si Vaše babička brýle v ledničce? A hledá Váš dědeček pořád ty správné brýle?

Podělte se s námi o zážitky své a svých blízkých, povyprávějte, jaké oči se Vám líbí na mužích a jak si oči malujete, jakou barvu mají ta Vaše kukadla a na kom je můžete nechat - zkrátka svěřte se nám na redakce@zena-in.cz a nejlepší příspěvek odměna nemine!

Reklama