To naše čtenářka s nickem Vodfon četla myšlenky svému pošťákovi, který přinesl balíček objednané kosmetiky s nápisem „S námi omládnete“.

Krásný den. Když jsem pracovala na dispečinku záchranné služby, můj kolektiv byl veskrze mužský. Tomu vlastně odpovídal i čas strávený - před zrcadlem. Byla jsem tam skoro jediná ženská, tak jsem dělala všechno proto, aby se mě pánové po ránu nelekli! 

Protože já se  fakt leknu vždycky. A proto, abych se mohla na sebe po ránu usmívat , hrála jsem v jedné soutěži  o zázračný elixír na vrásky. Když mi ho pošťák donesl, zkoumavě a hodně dlouho si mě prohlížel. Už jsem z něho byla fakt nervózni. Pak jsem si všimla velkého loga na balíku „ S NÁMI OMLADNETE“. Hned jsem pochopila ty zkoumavé pohledy. A ještě jsem nebyla namalovaná. Ten si asi myslel ............ TAK BABÍČKO TOBĚ TO  UŽ NEPOMŮŽE................
Teď jsem doma, nechodím do práce, tak tu péči o sebe dost flákám.  Řasy si maluji jen když opouštím byt. Nemyslím vynášení odpadků. Stíny a rtěnku patlám denně. Make -up dělám vyjímečně. Spíše  používám kvalitní samopalovcí krém. Miluji léto a opáléné tělo i když to není zdravé. Doma mám pár pleťových masek, které nepoužívám.

N

Tohle nádobíčko,  raději používat, když je člověk sám, nechtěla bych někoho vylekat. S vlasama nemusím  naštěstí dělat nic . Jednou za měsíc  to pořádně ostříhat, a nabarvit. Mám takové  tvrdé  a husté hřebíky , které se ani ve vánici nehnou.

Vodfon

Milá Vodfon, jsem přesvědčena o tom, že to s tím vzhedem babičky nebude tak zlé

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Chodíte na kosmetiku?

  • Jak často? Jaké ošetření pleti podstupujete?
  • Máte nějakou příhodu?
  • Jaký nejnáročnější kosmetický zákrok jste podstoupila?
  • Vyzkoušela jste něco podobného jako já?
  • Nebo je vám líto peněz a vystačíte si s domácí péčí?
  • Děláte si masky? Kupované, nebo z vlastních zdrojů?
  • Mohla byste nám nějakou doporučit? Prozradíte nám recept?
  • Jakou máte pleť? Suchou, citlivou, smíšenou, nebo mastnou?
  • Napište nám o svých zkušenostech s kosmetickou péčí, vyměňte si názory, tipy a recepty...

Na vše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

v

Balíček nové řady dekorativní kosmetiky The One od Oriflame, v němž najdete korektor, make-up a stíny.

Reklama