Enka1 mne potěšila svým příspěvkem do redakčníhoe- mailu. A spolu s tím se pochlubila i vyjádřila obavy  o svého mladšího syna.


„K dětem“ jsem byla od dětství. (Kurňa,to je věta, ale chvátám, stylistika dnes utrpí). Když mi teta nebo babička o prázdninách navařily, byla jsem schopná  hlídat svého malého bratránka klidně celý den, než přijely z práce a vůbec jsem to nepovažovala za ztracené prázdniny.

I můj profesní život jsem si už v té době plánovala s představou práce s dětmi. Po určitých životních peripetiích se to podařilo.

A o tom, že budu mít své vlastní, nebylo pochyb. Prvního jsme zkoušeli přes rok, druhý se narodil po devíti a půl letech víceméně nečekaně. Ač jsou z jednoho hnízda ->nebe a dudy. Jeden bezproblémový, z druhého jsme na palici, ale to je život.

Enka1

Máme je rádi a budeme mít stále. S oběma jsme si užili, vlastně užíváme, tisíce radostí a spoustu starostí. Oba měli drsné zdravotní potíže, dnes už je vše v pořádku (ťukám) a tak je mi celkem jedno, jestli ten mladší dnes, na Den dětí, udělá první zkoušku na učňáku, hlavně ať z něj není lempl a flegmatik, jak se zatím projevuje.

enka1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Díky Enko1.

Jo, jo, jednoho takového, jako ty máš mladšího, máme také. Je mu sice už přes dvacet, ale chová se jak třináctiletý a my věříme, že z toho jednou vyroste. A nic jiného než víra, nám asi nezbývá…

Dnešním tématem je, proč jsme na svět přivedli své potomstvo, proč jej vůbec na svět přivádět. Co od nich očekáváme, popřípadě, čeho již dosáhly. A když je ten den dětí, tak jim taky můžeme něco originálního popřát.

redakce@zena-in.cz

Příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit odměním pytlem s bonbony  nimm2

nimm 2

Atˇsi i děti ve vašem okolí užijí sladkostí…

Reklama