Vojta Kotek a Radana Křížová

Na konci června se k překvapení mnohých jeho fanynek oženil český herec a dabér Vojta Kotek. Vzal si přítelkyni Radanu, se kterou chodí přes rok, a společně už se těší na prvního potomka. Obřad i následná párty se konaly na louce nedaleko Orlíku. Vše by proběhlo v tajnosti, kdyby svatbu nevypátrali bulvární fotografové, kteří dvojici z dálky zvěčnili.

63035ac21c747obrazek.png
Foto: Profimedia

Jennifer Lopez a Ben Affleck

V dubnu se zasnoubili a hned v červenci si řekli ano. Ostatně nebylo na co čekat, pár totiž herečka a zpěvačka a herec tvořili už před lety a v roce 2002 byli dokonce zasnoubení. Ze svatby ale nakonec sešlo a následoval rozchod. Nyní si dali druhou šanci a vypadají naprosto spokojeně. Svatba nebyla nijak opulentní a konala se v kapli v Las Vegas, i přesto během svého dne Jennifer Lopez vystřídala dvoje šaty. První byly jednoduché a prý je měla doma několik let a šetřila si je na speciální příležitost. Ze druhých ukázala na sociálních sítích jen zlomek, ale zřejmě šlo o krajkový model bez ramínek od návrháře Zuhaira Murada. Po Las Vegas následovala ještě druhá svatba pro rodinu a přátele a na ní nevěsta vystřídala hned troje šaty Ralph Lauren.

63035ae9cebfeobrazek.png
Foto:  WORLDWIDE EXCEPT IN UNITED STATES. Profimedia

Karlos Vémola a Lela Ceterová

Zatímco předchozí páry dělaly se svatbou tajnosti. Zápasník Karel Vémola si matku svých dvou dětí bral za přítomnosti snad všech médií, která dokonce veselku přenášela online. Zamilovaná dvojice se brala na Občanské plovárně v Praze a oddával je herec Jiří Krampol. Posléze se ovšem objevila informace, že svatba byla jen na oko, protože Krampol neměl k oddávaní potřebná povolení. Pár se údajně vzal v tichosti několik dnů před tím.

63035b0e5c42dobrazek.png
Foto: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Jakub Štáfek a Dominika Doležalová
Praštil do toho také herec Jakub Štáfek, který si vzal přítelkyni Dominiku Doležalovou. S ní má dceru Olivii, která letos v dubnu oslavila jeden rok. Na sociálních sítích svatbu prozradil jeden ze svatebčanů – Štáfkův seriálový kolega a kamarád Vašek Matějovský. Se svou nyní již manželkou se Štáfek seznámil při natáčení seriálu Specialisté a žádost o ruku proběhla na dovolené v Africe.

63035b321f32dobrazek.png
Foto: Profimedia

Karel Zima a Lucie Kumbárová

Mezi další svatby slavných patří ta herce Karla Zimy a jeho o devatenáct let mladší přítelkyně Lucie. Zázemí pro jejich romantický den jim poskytl zámeček Bon Repos nedaleko Prahy a obřad se konal pod širým nebem. Zatímco pro nevěstu šlo o první svatbu, herec se ženil podruhé. Už před časem herec prozradil, že by si rádi pořídili miminko. Ona má z předchozího vztahu dvě dospělé děti.

63035b59e971eobrazek.png
Foto: Profimedia

Kirsten Dunst a Jesse Plemons

Oba herci tvoří pár od roku 2016, mají spolu dvě děti a už několik let byli zasnoubení a na veřejnosti se oslovovali jako manžel a manželka. Do oficiálního svazku ovšem vstoupili letos v červenci v luxusním letovisku na Jamajce. Obřad byl přísně utajovaný a téměř nic se z jeho průběhu neví.  

63035b8667a8bobrazek.png
Foto: Profimedia

Veronika Kašáková a Milan Sovadina

Pro svůj den D si tento pár vybral areál chomutovského zooparku, kde si řekli ano po devíti letech vztahu letos v srpnu. Ve své knize Lhala jsem modelka prozradila, že jí byl partner nevěrný, ale odpustila mu. Společně vychovávají syna Matyáše, kterému je rok a půl, a potýká se s vzácnou metabolickou vadou – fenylketonurií.

63035ba8232f1obrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroje: Blesk, iDnes, Žena, Instagram, People, Aktuálně, Profimedia

Čtěte také:

Reklama