Titul Tajnosti herecké a historky rozverné přináší zpověď herečky a spisovatelky Luby Skořepové, v níž prozrazuje tajemství herecké profese. Nahlédnete s ní do zákulisí přípravy na představení, prožijete zážitky na jevišti a zavzpomínáte na herecké partnery - Františka Filipovského, Josefa Kemra, Miloše Kopeckého a další.

Dovolujeme si vás pozvat na autorské čtení, spojené s autogramiádou, které se uskuteční ve středu 3. března od 16 hodin v Paláci Knih LUXOR, Václavské náměstí 41, Praha 1.

Hosté: Vladimír Javorský (herec), Jan Schmid (ředitel studia Ypsilon), Eva Römerová  (Správní ředitelka Městských divadel pražských), zpívat a hrát bude Jaroslav Krček (Musica Bohemica).

Osobní pozvánka od autorky:

knihaMoji milí čtenáři, posílám vám svou poslední, čerstvě vylíhnutou knížku. Je ještě teplá a voní. Jste zvědavi na tajemství, ze kterého herec tvoří? Možná, že se o něm v knížce něco dozvíte, ale úplně všecko ne. Tajemství musí zůstat tajemstvím.

Vaše Luba Skořepová 

Tajnosti herecké a historky rozverné Luba Skořepová

Je to taková herecká zpověď. Vyslechla ji Alena Hrbková a pokusila se ty jemné záchvěvy hereckého nitra zachytit fotografickým aparátem. Chcete se dozvědět, co se děje v herci během představení, den před ním, hodinu před ním, i minutu? Co prožívá při přípravě na tento sváteční večer, jak se na něj chystá, jak do sebe láduje denně spousty textu, jak vypadá při tom jeho mozek i myšlenky, co pociťuje při samotném vystoupení, při děkovném klanění, po skončení, při cestě domů a pak doma? Všechno je to jiné, než si diváci představují.

Navíc vás pobaví spousta rozverných historek. Většinou jsou to horory, ale pravdivé, které herečka skutečně prožila a může to odpřísáhnout.

Pevná vazba, umělecké fotografie v sépiovém tónování, 144 x 205 mm, 144 stran, 249 Kč.

Více informací o tomto zajímavém titulu najdete na stránkách Smart Press ZDE

 

Reklama