V kolekci SHAPEWEAR by MAXIS jsou hned dvoje kompresní legíny s medicínským účinkem – Victoria a Anabelle. Legíny Victoria jsou vyrobené z patentovaného materiálu Sensitive® Sculpt – jsou prodyšné a rychleschnoucí, mají optimální termoregulační vlastnosti, výborně odvádějí vlhkost od těla a díky trojrozměrné elasticitě vlákna a vysokému obsahu Lycry poskytují maximální komfort při nošení, nemačkají se a drží tvar i při častém praní.

K dispozici jsou v neprůhledné matně černé barvě odolné vůči slunci a 11 velikostech od S až po XXXL. Jsou vynikající prevencí celulitidy a při počátečním stádiu lipedému, kromě jiného výrazně prodlužují dobu účinku lymfodrenáže.

Kompresní formující legíny Anabelle se dodávají v setu s párem kompresních lýtkových podkolenek, které zajišťují kompresi chodidla a nártu. Kromě toho mají zesílenou břišní část, a tudíž ještě lépe ovlivňují cirkulaci v žilním a lymfatickém systému. Tlak v oblasti nad kotníkem docílený kombinací legín a kompresních lýtkových punčoch dosahuje 18–23 mm Hg. Legíny Anabelle jsou vhodné při prevenci celulitidy a při průvodních příznacích lymfedému ve stádiu 0 a počátečním stádiu 1.

Každá žena si z nabídky SHAPEWEAR by MAXIS snadno vybere legíny, které jí dokonale sednou – stačí správně změřit obvod nohy nad kotníkem, přes lýtko, stehno, obvod boků a pasu. Kromě prokázaných medicínských účinků jsou obě značky samozřejmě výborné i pro běžné denní nošení, stejně jako pro regeneraci a relaxaci.

Očekávanou novinkou roku 2019 v sortimentu SHAPEWEAR by MAXIS jsou kalhotky Lifting Briefs s nohavičkami. Stejně jako stávající stahovací kalhotky s vyšším pasem bez nohaviček jsou vyrobeny z jemného materiálu, který je velmi příjemný na nošení. Perfektně drží tvar a formují bříško (SHAPEWEAR EFFECT). Můžeme je doporučit pro zpevnění břicha po operacích či po porodu.

Důležité pro běžné nošení je jejich nenápadnost i pod přiléhavým oděvem. Navíc nezačnou škrtit či nepříjemně klouzat, oboustranně pružný materiál se všitým jemným bavlněným klínkem v rozkroku je opravdu vhodný pro celodenní nošení. K dispozici jsou v černé, bílé a tělové barvě a v pěti konfekčních velikostech od S do XXL. Důležitý pro jejich určení je obvod pasu a boků.

Doporučená cena

  • Kompresní legíny Victoria 1 049 Kč
  • Kompresní legíny Anabelle v setu s kompresními podkolenkami 1 349 Kč
  • Kompresní kalhotky Lifting Briefs bez nohaviček 399 Kč
  • Kompresní kalhotky Lifting Briefs s nohavičkami 490 Kč

Více informací o produktech naleznete zde.

Reklama