Psssst! Zastavte se na chvíli, zapomeňte na starosti všedního dne a ponořte se do neskutečného spojení svěží chuti jablek a jemné irské whisky doplněné o tóny máty a citrusu. Poodkryjte tajemství nového míchaného drinku Kingswood Whisper!
5bb5fadbb91afobrazek.png

Večerem provedl Tomáš Měcháček, který Whisper uvedl stylově šeptem a předal slovo Janu Marešovi, barmanovi, který recepturu míchaného drinku vymyslel. Whisper kombinuje ovocnou chuť jablek cideru Kingswood a hřejivý nádech Tullamore Dew Cider Cask, která se v Irsku vyrábí pouze v době sklizně jablek a zraje v dubových sudech, ve kterých dříve fermentoval cider. Není proto divu, že tato whisky se ciderem Kingswood doslova souzní a vytváří podmanivé chuťové spojení s jemnou vůní dubového dřeva.
5bb5d4ce44efdobrazek.png

„Míchání drinků je velmi populární záležitostí a co se týče chutí i inovací, fantazii se meze nekladou. Whisper určitě osloví milovníky cideru i dobré whisky, kteří rádi experimentují a zkoušejí nové kombinace,“ říká ambasador Whisperu, barman Jan Mareš.
5bb5fb3a9d560obrazek.png

Mezi prvními, kdo Whisper ochutnal, byl Petr Vondráček, Denisa Nesvačilová, Vladimír Polívka nebo trosečník z Robinsonova ostrova Ondřej Baumrukr. O skvělý hudební program se postaral živelný DJ Mardoša, který se proslavil jako někdejší baskytarista kultovní české skupiny Tata Bojs. Gastronomický zážitek plný tajemných chutí, který Whisper skvěle doplňoval, zajistila cateringové společnost KVLT-13.

Cideru holdují zejména Angličané a Francouzi. Pro Čechy byl cider ještě před pár lety jednou velkou neznámou. „V roce 2013 jsme představili cider Kingswood, který je založen na britské tradici, ale přizpůsoben chuti českých spotřebitelů. Vyrábí se mícháním těch nejlepších odrůd jablek a rychle si získal česká srdce,“ vzpomíná marketingová manažerka pro nové kategorie Veronika Hořáková. „Nyní přicházíme se zcela novým míchaným nápojem Kingswood Whisper, s jehož recepturou jsme se nechali inspirovat v zahraničí a věříme, že si své příznivce brzy najde i u nás,“ komentuje Veronika Hořáková.
5bb5d4e036590obrazek.png

Whisper se servíruje na ledu a k dokonalosti ho dovede už jen pár lístků máty, špetka třtinového cukru a plátek citrónu. Whisper rozjasní podzimní večery, zahřeje i osvěží. Tak nemluv. Jen ochutnej.
5bb5fae3e1e75obrazek.png

Reklama