Oblíbené místo pro všechny majitele kvalitních tenisek a stejně kvalitních vinylů SNEAKER BARBER / Garage store, Veverkova 6 od včerejšího večera slaví 20. let jedné z nejslavnějších bot. Nike Air Max, kultovní bota s futuristickým designem od Sergio Lozana inspirovaná lidskou kostrou naprosto předběhla svou dobu a baví dodnes. Dárek přichází v podobě limitované edice v designu nejpopulárnější série „What The“, která hýří barvami a originalitou. Nike Air Max Greedy – připravte se na otázky: „Proč máš každou botu jinou?“

air

Speciální Pop Up store na zatím utajeném místě ve Veverkově ulici dostal jméno Anatomy of Air – Laboratorium a kromě ikonické tenisky ukrývá nejen laboratoř, ale také speciální fotorentgen, který odhalí co má člověk skutečně na srdci.

airbar

Opening party propukla 5. 8. v 18 hod a z Laboratoria se pro tento večer stal také unikátní pop up bar pod vedením barmanského guru Pavla Tvaroha, jehož londýnský bar patří mezi 50 nejlepších na světě. Stačí vědět heslo a jeho dveře se otevřou. O zábavu se postarají také přední DJs Robot, DJ Wich, Ghonzales a C.Monts.

anatomy

Kdo nestihne zavítat na otevírací party má šanci vyzkoušet tenisky, fotorentgen a celý Pop Up store Laboratorium až do soboty 8. srpna, pravidelně od 11. do 19. hodiny.

DÁMSKÉ AIR MAX 95 ULTRA

air max 95 ultra

Návrhář Dylan Raasch je specialista na minimalistický design. Pro dámskou verzi narozeninové varianty Air Max 95 měl za cíl vytvořit jemnější boty s nižším profilem a uhlazenějším vrškem. To znamenalo drasticky zasáhnout do hlavního prvku modelu, viditelných vzduchových polštářů v přední straně boty. Původní plán byl zachovat ikonické duální vzduchové polštáře. Méně je více, to platí i pro svrchní část boty. Díky použití bezešvého filmu se elegantně spojilo šest původních panelů do jednoho, aniž by byl obětován tradiční design. Bota má nově obrácené stínování. Začíná se černou a směrem dolů se barvy zesvětlují a zakončuje je čistě bílá podrážka. Vtipné je, že tento styl byl i na několika původních plánech od Lozana, ale nakonec se byla zvolena podrážka černá.

Reklama