Foto: Profimedia

Hailey Bieber miluje přírodu a je vidět, jak hluboce ovlivňuje její životní styl. V nedávném rozhovoru pro Harper’s Bazaar modelka pohovořila o tom, jak byla dva měsíce během lockdownu pouze na rostlinné stravě.  
 
„Cítila jsem se skvěle a měla jsem hodně energie, ale nebylo to nic pro mne. Nejím přísně jen rostlinnou stravu, stále jím maso. Jen ho prostě nejím moc. Zařadila jsem více ryb, zeleniny a čočky,“ uvedla.
 
Čtyřiadvacetiletá modelka také prozradila, jak se během pandemie sama doma starala o svou pleť. „Začala jsem testovat různé obličejové masky a dopřávat si masáž obličeje. Pracuji s masážním terapeutem v LA, který mě hodně naučil o Gua Sha. Věřím, že díky masážím obličeje vypadá pokožka svěže a mladě,“ říká Hailey.

Foto: Profimedia

Tajemstvím její hezké a zdravé pokožky obličeje je ale především oceán. „Slaná voda je pro mne ten nejlepší léčitel pokožky. Zjistila jsem, že příroda je pro mou citlivou pleť nejvíce zklidňující,“ svěřila se.
 
Další nedílnou součásti její pečující rutiny je relax v páře. Jak sama říká, je také dobrým rušičem stresu. „Jsem ráda, když ze sebe mohu v páře dostat pot a poté ho smýt studenou vodou. Zvláště v období chřipek, nebo když cítím přicházející nachlazení,“ dodala.

Foto: Shutterstock

Reklama