Nechte si prohřát a vyčistit pleť!

 

 

 

Havajskou přírodou se nechala inspirovat nová řada Planet Spa od Avonu. Překrásná krajina, panenské pláže a azurově modré moře v neustávajícím pohybu tvoří na Havaji nejdokonalejší botanický ekosystém na světě. Nové produkty řady Planet Spa využívají působení vulkanických jílů, které prohřívají a čistí pleť.

 

Sopečný popel je v kosmetice využíván pro své čisticí účinky – má schopnost absorbovat nečistoty z pokožky a působí jako léčivý prostředek na problematickou pleť. Toto „vulkanické“ ošetření poskytuje mineralizační, obnovující a vyhlazující účinky a pocit přílivu nové energie. 

 

Hřejivá maska

 

Hřejivá maska na obličej s vulkanickými minerály z Havaje šetrně odstraňuje odumřelé pleťové buňky, čistí pleť a minimalizuje rozšířené póry. Pleti tak dodává spolu s vyvážeností a klidem také zářivost a jas.

 

Masážní tělové mléko

 

Tělové mléko z řady Planet Spa po vmasírování do pokožky viditelně posiluje pružnost pleti, vyhlazuje a zjemňuje pokožku. Předchází tak vysušování a pomáhá udržovat přirozenou a vyváženou hladinu hydratace pokožky. Díky nemastné konzistenci se snadno a rychle vstřebává a zanechává pokožku hedvábně jemnou.

 

Parafinový krém na ruce a nohy

 

Hustá krémová konzistence tohoto krému s parafinem a olejem z havajského makadamiového ořechu poskytuje čtyřiadvacetihodinovou hydrataci. Spolu s pocitem úlevy a odpočinku zjemňuje a vyhlazuje hrubou, vysušenou pokožku rukou a nohou a viditelně posiluje kondici pokožky.

 

Chcete tyto krásné věci vyhrát? Zapojte se do naší soutěže ZDE!

 

 

Reklama