m

Stále si kladem otázku, jak to udělat, abychom měly styl. Neznám žádnou jednoznačnou odpověď. Často to bývají maličkosti, které nám dávají punc originality a odlišují nás od ostatních. I v tom může být tajemství našeho osobitého stylu. Našla jsem vám pár dobrých příkladů.

Jsou věci, které můžou být celkem obyčejné, přesto dokážou s naším vzhledem „malé zázraky“. Mít styl, nesouvisí s módním trendem, ba ani s obecným vkusem. Co se jednomu líbí, může druhého iritovat. Ale není možné, (ani žádoucí), abychom se zavděčily a zalíbily všem. Důležitý je náš dobrý pocit ze sebe samé a následné sebevědomí, které z nás vyzařuje.

Čím budeme osobitější, tím lépe. Nemám na mysli výstřednosti za každou cenu, ale drobné nuance, které jsou pro náš vzhled jedinečné. Tím malým „zázrakem“ může být zajímavý doplněk, ale i schopnost improvizace.

Mít ve svém šatníku pár kousků, o kterých víme, že nám sluší, bez ohledu na to, zda právě letí, nebo ne. Už vůbec není rozhodující, jestli jste si je pořídila ve značkovém butiku, nebo z druhé ruky.

Chraňte je jako oko v hlavě. Poznáte je snadno. Vždycky patřily k vašim oblíbeným, ale už jste je neměla dlouho na sobě. Dejte jim novou šanci. Oblečte si je v jiné kombinaci, než jak jste byla zvyklá a zjistíte, že mají stále něco do sebe. A vy stále něco na sebe.

Ruku na srdce, máte doma takové kousky?  Já ano a jsem za ně ráda.

Neberte nic jako diktát.

Ani ukázky ve fotogalerii se nemusí líbit všem. Ale já v nich vidím dobré příklady, jak dát svému šatníku novou jiskru i pomocí maličkostí

Čtěte také:

Reklama