Victoria vždycky odmítala, že by trpěla poruchou příjmu potravy, z které byla kvůli své vyzáblosti mnohokrát obviněna, ale i kdyby to byla pravda, kdo by se k ní přiznával? A i když už na ní doslova chrastí kosti, odmítá to stále. Victoria tvrdí, že jí zdravě a že je hubená, protože musí běhat kolem tří dětí. „Mám zdravý jídelníček, dodržuji zdravý životní styl a spálím spoustu energie starostmi kolem tří aktivních chlapců. Také cestuji po celém světě, když řídím své podnikání v módě,“ komentovala Victoria Beckhamová svou postavu.

Ocet a sůl

Její blízcí teď ovšem prozradili, že to se zdravým jídelníčkem není pravda. Před každou důležitou událostí drží Victoria drastickou dietu, celé dny nepozře jediné sousto. Jenom v litru čisté vody rozpustí tři polévkové lžíce jablečného octa a nápoj popíjí v průběhu celého dne. To prý velmi urychluje metabolismus, zvláště spalování tuků, a navíc jí to dodává energii. Vyjma toho si dopřává speciální koupel v tzv. hořké soli neboli síranu hořečnatém.

„Běžně tuto koupel podstupují modelky, aby jim splasklo břicho a ustoupila plynatost střev. Jako každá jiná žena i Victoria trpí občas zadržováním vody v těle. Ta koupel je opravdu účinná, protože odplavuje z těla nadbytečnou vodu,“ práskla magazínu Now kamarádka Beckhamové.

Jak se zdá, módní ikona Victoria to s dietami opravdu přehání. Při výšce 170 centimetrů váží 48 kilo, její BMI je pouhých 16,6 bodů. Módní návrháři museli kvůli ní dopkonce zavést novou velikost dvou nul! I když je pravda, že na fotkách, kde neodhaluje příliš ramena, vypadá její figura nádherně.

Chtěla byste být tak štíhlá jako Victoria?

Reklama