Máte doma zvířátko, které už je spíš než domácím mazlíčkem členem rodiny? Pokud ano, patříte mezi miliony dalších lidí, kteří už si svůj život bez čtyřnohých miláčků neumějí představit. Podle průzkumu má domácího mazlíčka 64 % domácností po celém světě, nejčastěji je to pes nebo kočka.

Bezšňůrový vysavač Ergorapido

I když nám zvířecí miláčci život zpříjemňují a obohacují, bydlet s nimi nám bohužel často přináší spoustu starostí. Neustále uklízíme chlupy po celé podlaze, koberci či sedačce. Až ve 23 % případech, kdy vysáváme nad zemí, uklízíme po zvířatech. S tím je teď ale konec!

Bezšňůrový vysavač Ergorapido

Bezšňůrový vysavač Ergorapido 2v1 ZB3230P disponuje flexibilní odnímatelnou částí, na kterou lze nasadit motorizovanou hubici Animal Care, jež si bez námahy poradí s jakýmkoli typem chlupů od psa či kočky. Dokonce i s těmi, které se neustále zadrhávají do sedačky a které je pak velmi obtížné vytáhnout.

Bezšňůrový vysavač Ergorapido

Součástí vysavače je i unikátní patentovaná technologie BrushRollClean™, jež umožňuje snadné čištění kartáče od zachycených vláken a chlupů pouhým sešlápnutím pedálu.

Navíc díky systému EasySteer™ můžete s vysavačem snadno otáčet o 180° manipulovat pouhým otočením rukojeti. Ergonomický design a důmyslná hubice zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení.

Bezšňůrový vysavač Ergorapido

Hubice vysavače je vybavena LED osvětlením DustSpotter™, díky kterému vždy uvidíte, kde přesně a co vysát, aby vám nic neuniklo ani v těch nejtemnějších zákoutích, do kterých se psi a kočky často a rádi dostávají.

Bezšňůrový vysavač Ergorapido

Jednou z dalších výhod vysavače Ergorapido je vysoce výkonná vyměnitelná lithiová baterie TurboPower, jejíž výdrž je dvakrát delší než u niklových baterií. Poskytuje tak vyšší výkon po delší dobu.

www.electrolux.cz

Reklama