Přišla jste si dnes zasoutěžit o naše exkluzivní dárky? Trochu jsme vás napínali a nyní tu tedy máme velké odhalení, cenou v dnešní soutěži je exkluzivní řasenka Orlane!

Líbí se vám tahle řasenka?

rasenka

Může být vaše! Stačí, když budete úspěšná v dnešní soutěži a budete mít štěstí při losování a luxusní řasenka Orlane Paris Mascara Soin Volume vám přijde poštou. Co pro to musíte udělat?

Buďte tajemná!

V 8.00 hodin 11.3.2013 začíná bodovací soutěž, která skončí v 7.00 12.3.2013. A nejvíc bodů získají ty čtenářky, které budou tajemné. Jak?

Abyste měla šanci, získat krásnou řasenku Orlane, musíte v soutěži dosáhnout alespoň 666 bodů – vida, jak tajemné číslo. Bodovat budeme takhle...

Body získáte:

  • Za otevření stránky – 1 bod
  • Za hodinovou návštěvu - 1 bod
  • Za každý komentář pod články či novinkami – 2 body
  • Za přečtení článku v aktuálním vydání – 5 bodů
  • Za vložní tajemné fotografie do komentářů pod touto novinkou – 66 bodů
    (Pozor, body budou započítány pouze za jednu tajemnou fotografii, tedy pouze jednou od každé čtenářky, a jen za fotku nahranou pod touto novinkou. Proto budou přičteny čtenářkám, které tak učiní, až zpětně a neprojeví se hned v bodovém stavu. Přesto budou tyto body počítány. Jinými slovy, čtenářkám, které nahrají od tuto diskuzi tajemný obrázek, stačí ke splnění bodových podmínek 600 bodů.)

Proč jsou ty fotky tak drahé? Protože kolem nich vznikne legenda. Nahrajte do diskuze pod touto novinkou tajemnou fotografii a nechte ostatní čtenářky hádat, co na ní je. Jak dlouho vydržíte být tajemná a ostatní čtenářky chytrými komentáři v diskuzi napínat, o to víc pak získáte bodů za komentáře.

Tak pojďte na to!

V úterý kolem poledního (v rámci vyhlášení jedné z dalších soutěží) se dozvíte, která soutěžící čtenářka exkluzivní řasenku Orlane získala!

RŮZNÉ SOUTĚŽE O TAKTO ZAJÍMAVÉ CENY PRO VÁS V BŘEZNU MÁME NA KAŽDÝ DEN!

Reklama