Lenor Parfumelle přichází tuto sezónu na trh se dvěma novými vůněmi ze své kolekce - Mysterieuse a Intriguante - takže od teď je můžete pocítit každý den a v každý okamžik dne. Nyní, se dvěma novými vůněmi z kolekce Lenor Parfumelle, se můžete zahalit tajemstvím a přitom si vychutnávat luxus parfému na vašem oblečení.

Lenor Parfume

Dvě nové vůně

Lenor ParfumeLetos Lenor Parfumelle představuje dvě nové vůně. Svůdná a okouzlující nová kolekce Lenor Parfumelle je založena na nejnovějších módních trendech a tvorbě klasických parfémů. Nové vůně byly představeny ve světové metropoli parfémů - v Grasse. Tyto nové vůně dodávají ženám pocit tajemství a záhadnosti, což naznačují i názvy obou výrobků.

„Ráda je necháváte v nejistotě. Vaše krása je jistým způsobem záhadná, což ostatní přitahuje. Nic však není otázka náhody - pouze vy rozhodujete, zda odhalíte více z vaší osobnosti ... či nikoliv,“ říká autorka kolekce Lenor Evy De Muyncková.

Tento koncept se stal mottem k vytvoření nových variant vůní. Díky tomu se nám podařilo vyvinout svůdné, luxusní parfémy, které kolem ženy vytvářejí auru tajemna a přispívají k vyjádření její svůdné a fascinující osobnosti.
Ve světě módy a parfémů je kolekce Lenor Parfumelle inovativním výrobkem - aviváž s kapkami parfému poskytuje skvělý zážitek z vůně. Je nepochybné, že byl představen úžasný koncept: parfémy pro vaše oblečení a textilie.

Obě nové vůně byly vytvořeny podle principů pyramidy vůně. Dámské smysly nadchne, jak se každá vůně - hlava, srdce a základní tóny - postupně uvolňuje a odhaluje tajemství kolekce Lenor Parfumelle.

Mysterieuse představuje tajemnou kytici vůní, skládající se z červeného ovoce, brusinek, malin a ostružin s nádechem vanilky a pudru, zatímco základní vůně je tvořena lékořicí a dalšími vonnými látkami.

Intriguante je bohatá a krémová vůně, tvořená orientální, kořeněnou a květinovou směsí s nádechem ovocných tónů grapefruitu, koření, meruňky a červeného ovoce, spojené s hřejivou květinou kombinací konvalinky, vonokvětky, pudru a silovoně s jemným odstínem dřeva, jantaru, koření a dalších vonných látek.

Aura tajemství

Lenor ParfumeDesign lahví aviváže připomíná elegantní francouzské flakony parfémů a tím umožňuje přenést pocit luxusu i do každodenního života. V závislosti na vaší náladě, osobnosti a potřebách můžete použít různé vůně Lenoru ke změkčení různých typů oblečení a učinit tak svůj život smyslnějším a okouzlujícím.

Evy De Muyncková, autorka aviváží Lenor, říká: „Kolekce Lenor Parfumelle jednoznačně vystihuje podstatu manifestu francouzské ženy „Je ne sais quoi“ - to přitahuje ostatní. Nyní vás Lenor zahalí tajemstvím a zároveň poskytne každodenní pocit luxusního parfému na vašem oblečení.“

Parfém je typický pro Francouze a kolekce Parfumelle je inovativním pokračováním francouzské tradice. Výběr místa pro uvedení kolekce na trh byl tedy jasný. Dějištěm velké premiéry Lenoru Parfumelle se stalo Mezinárodní muzeum parfémů v Grasse, metropoli světa parfémů. Toto město, kde vznikaly nejproslulejší světové parfémy a odkud pocházejí jejich jednotlivé složky, svou výjimečnou atmosférou inspiruje každého, aby se stal tvůrcem parfémů.

Doporučené ceny nových vůní Lenor Parfumelle:
Balení o obsahu 750 ml pořídíte za 64,90 Kč. Větší balení o obsahu 1,5 l za 114,90 Kč.

Reklama