5ef5ed6b3f920nicolee.jpg

Foto: Profimedia

Nicole Scherzinger se kromě mramorové koupelny s panoramatickým výhledem na Los Angeles může pochlubit také obrovskou kolekcí produktů pro péči o pleť. Nicole už dávno přišla na to, co je potřeba k dosažení a udržování bezchybné pleti. „Ráno si umyji obličej a použiji hodně zvlhčovače. Večer si obličej znovu odlíčím a umyji. Následně použiji sérum, toner a oční krém. Mám velmi citlivou pokožku, takže mám tendenci držet se toho, co na mě funguje. Vždycky piji hodně vody a snažím se být dostatečně hydratovaná,“ prozradila pro online magazín Not To Love. Také však přiznala, že často chodí spát neodlíčená. „Dělám to pořád, když jsem hodně unavená.“

crsr.jpgFoto: YouTube / Allure

Kromě běžné denní péče má ale slavná zpěvačka i několik vychytávek, na které nedá dopustit. Nicole si sice může produkty nanášet rukama, jako to dělá většina žen, ale ráda se spoléhá na svou „kouzelnou hůlku“, jak říká vibrační tyčince Jillian Dempsey Gold Sculpting Bar. „Vždycky, když mě čeká například focení, nanesu si masku na obličej a pomocí tohoto produktu jim pomohu se pořádně vstřebat,“ řekla Nicole pro Allure. Vibrační masážní tyčinka pozlacená 24karátovým zlatem napodobuje účinky masáže a okamžitě uvolňuje obličejové svaly. Také pomáhá oživit unavenou a napuchlou pleť a produkty díky ní lépe proniknou do pokožky.

zuizu.jpgFoto: YouTube / Allure

Nicole Scherzinger je také velkou fanynkou kokosového oleje. „Když jsme vyrůstala, moje rodina na Havaji vzala kokosové ořechy ze svého dvora a extrahovala z nich olej. Pak mi ho posílali sem na pevninu,“ říká. Nyní je kokosový olej k dostání všude. „Je opravdu moc zdravý pro pokožku a plný antibakteriálních látek. Můžete ho použít na vlasy i na kůži. Skvělý je také na odličování,“ sdělila pro britský Cosmopolitan.

nikca.jpgFoto: Profimedia

Očnímu okolí zpěvačka a porotkyně amerického X-Factoru zase dopřává pleťové masky. Oblíbené produkty má od značek Bliss a Murad. Co se týče make-upu, nedá dopustit na tužky na rty od značky MAC, hnědé nebo černé oční linky od Charlotte Tilbury, Urban Decay či Too Faced a korektor od Laury Mercier. Oční stíny má zase ráda od značek Chanel , Max Factor a MAC.
 
Kromě toho, že se snaží pečovat o svou pleť, se Nicole věnuje také józe, fitness a často a ráda běhá. Díky tomu se udržuje ve formě a udržuje si stále dokonalou štíhlou figuru. Snaží se jíst s mírou a zdravě, ale čas od času si i ráda dopřeje. „Když si chci dopřát, miluji těstoviny, pizzu nebo mexické jídlo se spoustou sýra,“ řekla před časem pro britský Express.

nicky.jpgFoto: Profimedia

Reklama