Kristin-Davis.jpgKristin Davis na premiéře seriálu AJ a královna v lednu 2020

Zatímco ostatní hlavní aktérky seriálu Sex ve městě na svůj věk rozhodně vypadají, to samé se nedá říct o představitelce naivní Charlotte, Kristin Davis. Dnešním dnem slaví tato krásná herečka 55. narozeniny a vypadá snad i mnohem lépe než dřív. Seriál se přitom natáčel v letech 1998 až 2004, takže je to už pěkných pár let. Kristin Davis však jako by vůbec nestárla.
 
Podle ní v tom není žádná věda. „Myslím, že mladší ženy ještě nepochopily důležitost opalovacích krémů. Později toho budou litovat. Já jsem na slunce velmi citlivá, takže pravidelně používám pleťový hydratační opalovací krém s SPF 50,“ prozradila herečka před časem pro allure.com.

sex-ve-meste.jpg

Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, and Kristin Davis v dubnu 2008

Nikdy ani nenavštěvuje solária, protože si je vědoma, že jsou pro kůži škodlivá. Herečka je také velkou odpůrkyní kouření. Podle ní by se lidé měli snažit svých špatných návyků zbavit. Herečku štve, když vidí na ulici mladé dívky, jak kouří. „Jako mladý nikdo moc nemyslí na vrásky a strašlivé nemoci, které kouření může způsobovat,“ říká.
 
Podle Kristin Davis je hlavně důležité, aby se žena milovala taková, jaká je. „Vím, že je kvůli některým nedostatkům obtížné se mít ráda. Zkuste ale jógu. Jóga dá důvěru jakékoliv ženě,“ myslí si. Pro krásu je samozřejmě důležitý i spánek. Pokud chce žena vypadat atraktivní, měla by chodit spát nejpozději ve 23:00. To se snaží praktikovat i Kristin.

Kristin-Davis-2019.jpgKristin Davis při návštěvě SiriusXM Hollywood Studios v Los Angeles v listopadu 2019

Představitelka Charlotte ze Sexu ve městě má kromě bezchybné pleti i stále pěknou postavu. Aby si ji udržela, minimalizovala spotřebu bílkovinových rostlinných produktů. I když se může zdát, že přesedlala na vegetariánskou stravu, jsou dny, kdy si vychutná steak nebo si dá rybu. Snaží se také vyhýbat sladkostem. Jediná sladká věc, které se nehodlá vzdát, je hořká čokoláda.
 
Štíhlá díky mexické polévce

Aby odvrátila pozornost od myšlenek na lahodné oblíbené gastronomické speciality, používá Kristin Davis respirační gymnastiku a jógu. Ty herečce pomáhají vyrovnat se s neodolatelnou touhou podlehnout pokušení. Má však i jednu hubnoucí vychytávku – mexickou polévku. Její příprava je prý jednoduchá a účinek jedinečný. Je nízkokalorická a díky velkému obsahu koření spaluje tuky. Nejlepších výsledků se samozřejmě dá dosáhnout, pokud ke konzumaci mexické polévky ještě přidáte nějakou fyzickou námahu. Jídlo totiž přispívá k rychlému odbourávání tuků, ale kůže zároveň ztrácí svoji pružnost.
 
Princip hubnutí pomocí mexické polévky:
Sedm dní můžete jíst pouze tuto polévku, každé 3-4 hodiny malou porci. Mezi konzumací jídla je nutné pít hodně vody.

gemma-rose.jpg

Kristin Davis s adoptivní dcerou Gemmou Rose v roce 2012. V roce 2018 adoptovala herečka ještě chlapce, Wilsona.

Foto: Profimedia

Reklama