profimedia-0094314506.jpgFoto: Profimedia

Herečka umí stárnout opravdu s elegancí a nepropadla přílišným kosmetickým úpravám, které by z ní udělaly voskovou panenku. Za svůj vzhled prý vděčí tomu, že upřednostňuje minimalismus a vybírá si přírodnější kosmetiku bez obsahu ropných složek. Pro Fox News řekla, že nemá čas ani náladu na sebe denně patlat X produktů, ale základem je pro ni hydratace pleti.

K dokonalé postavě si prý pomáhá i správným výběrem plavek. Ty si vždy zkouší na trochu opálenou pokožku a v pohodlí domova, kde nejsou nelichotivá světla a zrcadla jako v mnohých zkušebních kabinkách. Upozornila také na to, že způsob, jakým se žena vyfotí jí může buď pomoci, nebo naopak uškodit. Opálená pokožka, póza a světlo dokáží udělat dobrou službu.

profimedia-0539876088.jpgFoto: Profimedia

Super postavu samozřejmě nemá herečka zadarmo. Čtyřikrát týdně cvičí a občas se se svými tréninky podělí s fanoušky na Instagramu prostřednictvím videí. Používá například velký míč, činky, ale i vlastní váhu. Herečka také přiznala, že nemůže říct, že by se na cvičení vždy těšila a bavilo jí to. Ale po něm se cítí skvěle a hodina jí vždycky nakonec rychle uběhne. Podle ní je ale důležité prostě jen něco dělat, i kdyby to mělo být dvacet minut denně. Základ je klást si cíle, které je možné splnit.

Reklama