Marionnaud nabízí biomimetickou* mezoterapii řadyDr. Kitzinger

„Krása ze světa medicíny“, to je motto dermokosmetiky** Dr. Kitzinger. Inovativní řada kosmetiky nabízí také tři korekční koncentráty Dr. Kitzinger Corrective Concentrates, které jsou ideální pro regeneraci pleti po létě. Tři varianty speciálních přípravků pro intenzivní měsíční kúru obsahují vždy osm ampulek s koncentrovanou péčí – HYDRO SAVER – dodá suché pokožce potřebnou hydrataci, VOLUME FORMER zpevní ochablou pokožku a SKIN ACTIVATOR dodá bledé a unavené pokožce svěžest. Pro dokonalé vstřebávání přípravků vyvinul Dr. Kitzinger ještě speciální přístroj s mikrochirurgickými jehličkami MESO ROLLER pro bezbolestnou domácí mezoterapii. Všechny přípravky značky Dr. Kitzinger jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Touha po krásné pokožce posouvá vývoj kosmetických přípravků stále kupředu. Přípravky dermokosmetiky Dr. Kitzinger se zaměřily na vysoce účinné koncentráty ukryté ve skleněné ampulce, která umožňuje to nejlepší uchování všech cenných látek přípravku. Dr. Kitzinger Corrective Concentrates se používají k intenzivním měsíčním kúrám a aplikují se vždy večer po pečlivém očištění pokožky.

Dr. Kitzinger Corrective Concentrates

Na výběr jsou tyto varianty:

Dr. Kitzinger Corrective Concentrates

  • Dr. Kitzinger Meso Roller – nástroj pro domácí mezoterapii. Pomocí 200 mikrochirurgických jehliček z ušlechtilé oceli umožňuje tento nástroj bezbolestnou domácí péči špičkové kvality. Po měsíčním ošetřování pokožky (vždy 2x týdně před následnou péčí přípravky Corrective Concentrates) dochází k aktivaci kmenových buněk, odstranění odumřelé pokožky a optimalizaci vzhledu pleti. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 1.249 Kč.
  • Dr. Kitzinger Hydro Saver – vysoce koncentrovaná péče pro hloubkovou hydrataci pokožky. Díky obsahu kyseliny hyaluronové pokožku dokonale vyhladí, zpevní a dodá chybějící hydrataci. Výsledkem je pevná, elastická pokožka a omlazený vzhled. Aplikuje se večer na čistou pokožku, 2x týdně po dobu jednoho měsíce na obličej a dekolt. K dostání v síti parfumerií Marionnaud balení 8 ampulek za cenu 1.749 Kč.
  • Dr. Kitzinger Volume Former – zpevňuje ochablou pokožku, vyhlazuje vrásky a definuje kontury, navíc pokožku aktivně regeneruje a chrání kolagen. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, isoleucin, hydroxyprolinový komplex a pupečník asijský, který má zklidňující účinky. Aplikuje se večer na čistou pokožku, 2x týdně po dobu jednoho měsíce na obličej a dekolt. K dostání v síti parfumerií Marionnaud balení 8 ampulek za cenu 2.259 Kč.
  • Dr. Kitzinger Skin Activator – dodá bledé a unavené pokožce svěží vzhled. Tato kúra biomimeticky stabilizuje pokožku, zklidňuje ji a optimalizuje její prokrvení. Obsahuje povzbuzující složky kofein a eskulin, o regeneraci pokožky se starají matrixyl, biomimetický peptid a společně s vitaminy A a C přispívají ke tvorbě kolagenu. Výsledkem je zklidněná, svěží a hladká pokožka. K dostání v síti parfumerií Marionnaud balení 8 ampulek za cenu 2.259 Kč.
Reklama