Semínka rostlin jsou geniální zásobárnou životadárných látek. Jen si představte, jak obrovský zdroj života v sobě koncentrují, když z nepatrného kousku dokáže vyrůst bujná vegetace. Vědci z Institutu péče o pleť společnosti AVON se inspirovali přírodou a vytvořili průlomovou péči, kterou si zamiluje i ta nejcitlivější pleť. Už brzy na českém trhu představí novou řadu pleťové kosmetiky s jedinečným přírodním složením bez obsahu parabenů a barviv – NUTRA EFFECTS.

Každý krém obsahuje komplex Active Seeds - výtažky ze semínek chia, granátového jablka nebo strelície, která jsou cenným zdrojem výživných látek. Omega-3 mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty dodávají pleti vše, co potřebuje pro její krásný a zdravý vzhled. Jedinečná kombinace obsažených látek hydratuje, vyživuje a obnovuje krásný a zdravý vzhled všech typů pleti.

Avon

„Výrobky Nutra Effects mají jedinečné přírodní složení, které zaručuje perfektní výsledky. Zákaznice si mohou vybrat z celé řady variant, které jim pomohou řešit jejich specifické problémy s pletí. Tato kosmetická řada neobsahuje parabeny ani barviva, takže na ni skvěle reaguje i citlivá pleť,“ říká dermokosmetička Eva Přibylová, která měla možnost seznámit se s nejnovější kosmetikou značky AVON jako jedna z prvních v České republice.

Pleťová kosmetika Nutra Effects je jako na míru dělaná zákaznicím, které upřednostňují přírodní složky, ale dobře vědí, že kvalitní a účinná kosmetika nevznikne bez pomoci nejnovějších vědeckých výzkumů a inovací. Na českém trhu se objeví už 16. dubna v AVON katalogu číslo šest.

Co dokáží chia semínka?

AvonDrobná semínka šalvěje hispánské jsou jedněmi z nutričně nejvýživnějších semínek na světě. Obsahují zdraví prospěšný křemík, omega-3 mastné kyseliny a jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů.

„Semínka chia vynikají také svými hydrofilními vlastnostmi, což má za následek vláčnost pokožky a její vnitřní hydrataci,“ vysvětluje Eva Přibylová s tím, že semínka dokáží vstřebat až 12krát více vody, než sama váží. Proto mohou pleť tak dobře hydratovat.

Výtažky ze semínek chia obsahuje:

Hydratační řada pro péči o pleť nepřetržitě dodává pleti hydrataci až po 48 hodin. Zároveň ji vyživuje a obnovuje její krásný a zdravý vzhled.

Matující řada pečuje o pleťnáchylnou k lesknutí a jemně ji hydratuje. Kromě přírodních výtažků obsahuje také matující pudr, který absorbuje přebytečný kožní maz.

Granátové jablko není jen chutné ovoce

AvonVýtažky ze semínek granátového jablka jsou bohatým zdrojem antioxidantů a minerálů, které hrají klíčovou roli ve zpomalení procesu stárnutí pleti. Pomáhají zpevňovat pleť a dodávají jí pružnost. „Výtažky z granátového jablka totiž obsahují vysoký podíl vitamínu C, kolagenu a elastinu,“ říká Přibylová.

Výtažky ze semínek granátového jablka obsahuje:

Řada pro redukci prvních známek stárnutí pleti jako jsou první vrásky, ztráta pevnosti a nerovnoměrný barevný tón pleti. Navrací jí optimální hladinu hydratace a mladistvě zářivý vzhled.

Řada pro redukci pokročilých známek stárnutí pleti jako jsou hluboké vrásky a ztráta pevnosti. Vyživuje pleť a navrací jí její mladistvou pružnost. Obsahuje také ceramidy, které posilují ochrannou vrstvu pleti a pomáhají tak udržovat optimální hladinu její hydratace.

Strelície nepatří pouze do vázy

AvonStrelície je jednou z nejkrásnějších exotických rostlin na světě. Obsahuje látku bilirubin, která se běžně nachází i v lidském těle. „V něm je ale odpadním produktem metabolismu červeného krevního barviva hemu a je zodpovědná za zašedlý tón pleti. Ovšem jejím štěpením pomocí protilátky lze dosáhnout látky vedoucí k přirozenému a zdravému tónu pleti,“ zmiňuje dermokosmetička.

Výtažky ze semínek strelície obsahuje:

Rozjasňující řada pro péči o pleť, která redukuje viditelnost barevných nerovností, sjednocuje tón pleti a obnovuje její krásný a zdravý vzhled.

Reklama