Nedávno byl na internetu uveřejněn článek, ve kterém se mladý muž svěřil se svým zážitkem z metra, kdy během jízdy mladá dáma vylovila ze své kabelky šroubovák, kapesníky, mobil, nůžtičky, rtěnku, fólii na dokumenty, propisku a nedojedenou sušenku… Nutno konstatovat, že v našich kabelkách se dá najít opravdu mnoho užitečných a pro každodenní život naprosto nezbytných maličkostí, ale také mnoho zbytečností. A co všechno by se tam třeba ještě vejít mohlo? Co takhle nahradit šroubovák nějakou užitečnější maličkostí? Zkuste neperlivou vodu Rajec v praktickém „kabelkovém“  balení 0,33 l. Jedná se o výrobek, který v letošním roce uvedla na trh společnost Kofola (výrobce pramenité vody Rajec).

 

Budete mít doušek přírody vždy při ruce

Pramenitá voda Rajec pochází z panenské přírody Malé Fatry, proto je obecně velice kvalitní, má výbornou chuť a optimální mineralizaci (326mg / 1l). Obsahuje minimální podíl soli a neperlivá verze absolutně podpoří zdravý životní styl. Výjimečná stylová láhev 0,33 výborně padne do ruky a můžete ji mít u sebe v každé situaci. Vejde se i do malé, na první pohled plné kabelky. Osvěží Vás kdykoli během dne, ať už cestujete, nakupujete, běháte po úřadech nebo třeba jdete do kina. To jsou přesně situace, kdy je „kabelkové“ balení Rajce ideálním řešením. Pravidelně doplňujete tekutiny, čili si hlídáte správný pitný režim, a zároveň s sebou nemusíte neustále tahat velké lahve s vodou.

Dostatek tekutin je velmi důležitý pro naši psychickou i fyzickou pohodu. Pokud má tělo nedostatek tekutin, může nás bolet hlava, jsme malátní a unavení. Optimálním zdrojem tekutin jsou pramenité vody s nízkou mineralizací. Ty se hodí pro denní konzumaci, protože nezatěžují organismus vysokým obsahem minerálů. Díky kvalitní pramenité vodě Rajec si můžete být jistá, že dbáte o své zdraví v každé situaci a dostáváte to nejlepší z přírody. Více informací naleznete na www.rajec.com

Reklama