Dámské záchodky jsou opravdovou truhlicí „velkých a moudrých“ otázek. To jste jistě už někdy na vlastní uši slyšela, leč možná nevěřila. Někdy je totiž až k nevíře, co ženy dokáží ze svých úst vypustit a myslet to vážně. A jaké jsou ty nejčastější kladené otázky?  

  1. „Hele, myslíš, že jsem tlustá?“ – Tak toto je rozhodně nejčastější věta, kterou na WC zaslechnete. Člověk si samozřejmě tázající prohlédne a čeká na odpověď její NNKNS (nejvíc nejlepší kámošky na světě). Odpověď zní vždy stejně, ač je ona dotyčná majitelkou zadnice připomínající štýrského valacha. „Blázníš? Vůbec! Vypadáš FAN-TA-STI-CKY!“
  2. „Tak chápeš ho?“ – Také velmi častá otázka. To se dotyčná chce ujistit o tom, že ten chlap, kterému dala a on se jí už neozývá, je vážně trouba. Kamarádka vždy ráda přitaká „Sim tě, kašlat na něj, je to kretén, debil, vůl, … Ještě bude litovat!“.
  3. „Šmarjááá, viděla si ho?“ – Ženy si rády na záchodcích, především v baru, sdělují, který známý muž tam je. Na to konto pak padají další otázky typu: „On je fešák, ale ta jeho?“, „Víš, kolik musí mít peněz?“, „A je ještě s tou svojí?“ „Myslíš, že mám šanci?“
  4. „To je kráva, viď?“ – Často padá na účet nějaké jiné ženy. Někdy dámy tak oslovují i svou kámošku, která vzápětí vejde na toaletu. Holky nadšením jásají a vítají se. Jen co dotyčná odejde, opět je nazvána turem. Jak se říká, přej a bude ti přáno.
  5. „Je pravá?“ – Dotaz ohledně autentičnosti kabelky či jiné věci také často zaznívá na záchodcích. Jen silně pochybujeme, že kdyby pravá nebyla, že se její nositelka přizná.
  6. „Jsou pravé?“ – Dotaz směřující na prsa kamarádky, kterou dotyčná dlouho neviděla, či na ňadra cizí ženy, která zaujala. Také úplně zbytečná otázka. Kouknu a vidím, ne?
  7. „Ježíš, co tam holky děláte?“ – Tak tohle je otázka hodná soutěže Chcete být milionářem. Co se asi v kabince na toaletě dělá? Přes den se zde většinou vykonávají malé a velké potřeby a večer ještě větší. Jako je „posilnění“ koksem či souložení.
  8. „Tak já ti nevím, mám s ním odjet domů?“ – Tleskáme! Není nic lepšího, než veřejně řešit s kým máte nebo nemáte odjet domů. Chápeme, že morální kocovina je pěkně hnusná věc. Ta se ale dotyčné nevyhne. Ani když dostane požehnání od své nejvíc nejlepší kámošky. Ta ji stejně později tituluje před známými rajdou (a to jsme zvolili nejslušnější označení).
  9. „Jéééé, co to máš?“ - Zazní nadšené, když se dvě kamarádky vedle sebe zkrášlují. Pak většinou padne žádost o to, zdali by si mohla půjčit tužku na oči, řasenku a pudr. Většinou dojde i na zkoušku parfému. Následně dámy vyjdou stejně nalíčené a navoněné. A to si zaslouží potlesk.
  10. „Slyšela si to?“ – A je to tu. Konečně pořádná drbárna. Ač se cizí rozhovory poslouchat nemají, tak při této otázce natáhne uši do kornoutu i polohluchý. A neříkejte, že vy to neděláte.

Ženy jsou sfingy - bez tajemství.

Oscar Wilde
(zdroj: www.citaty.net)

Čtěte také:

Reklama