Po 125 letech si možná milovníci slavné Coca-Coly budou moci svůj oblíbený nápoj připravit sami. Světové agentury totiž přinesly zprávu o odhalení tajného receptu, který byl doposud přísně střežen v trezoru.

Novinářům se údajně podařilo objevit ve 32 let starém tisku článek se snímkem, na němž je podrobně popsát recept slavného nápoje. Ten prý doposud znali jen dva lidé. Fotografie poté byla uveřejněna na webové stránky Thisamericanlife.org.
Zatímco mnozí se domnívají, že jde o podvrh a marketingový tah, jiní už se chystají na domácí produkci svého oblíbeného nápoje. Více se dočtete na: Novinky.cz


Dnešním tématem jsou zlozvyky. O svých i cizích, které vás zlobí, či naopak rozesmívají se s námi můžete podělit i Vy:

  • Vadil vám na někom nějaký zlozvyk natolik, že jste kvůli němu vycouvaly ze vztahu, nebo ho dokonce ukončily?
  • Podařilo se vám nějakého zlozvyku zbavit? Jak jste to dokázaly?
  • Který zlozvyk vám u druhých vadí nejvíc?

Ty odvážné z vás, které se ke svým nepěkným návykům přiznají, nebo mi pošlou nějaký obzvláště pikantní, mají šanci na hezkou cenu.
Abychom si ke konci dne spravily chuť, budeme tentokrát soutěžit o druhý díl kuchařky Dr. Oetkera PEČENÍ S LÁSKOU, která obsahuje 52 rychlých a skvělých receptů na pečení. Autorka nejšťavnatějšího příspěvku ke kuchařce navíc obdrží jako dárek stylovou zavazovací zástěru od pražského kulinářského institutu.

Své příspěvky na téma dne 16. února 2011 můžete už teď zasílat na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz .
Do předmětu napište heslo Zlozvyky.

 

Kucharka

Reklama