Co nového vám přináší podzimní čas na portále www.nadoma.cz?

 

Nad našimi hlavami se pozvolna rodí pestrobarevné variace jako neklamná znamení toho, že čistokrevné léto odplouvá pomalými tempy kamsi do ztracena. Během procházek se občas zamotáme do drobné poletující pavučiny a ráno přibalujeme do tašky svetr. Září přineslo nejen návrat do školních lavic, ale i tu zvláštní voňavou, možná trochu unavenou, náladu.

 

Abychom v osidlech měnících se životních rytmů neuvízli, je třeba vychutnat si babí léto do sytosti. Co třeba na chvíli zapomenout na konec prázdninového režimu a vyrazit někam na výlet?

 

Pokud se budete chtít někam vydat, na nějaké místo, kde se koná zajímavá akce, nebo na nějakou památku, pak můžete určitě využít sekci „Volný čas“ . Zde najdete tipy, co se kde děje, co zajímavého stojí za vaši návštěvu. Tato sekce již na stránkách www.nadoma.cz funguje delší čas, ale nyní je vylepšená o několik novinek, které jistě oceníte. Sekce Volný čas je ZDE. 

 

Co nového nyní najdete v sekci „Volný čas“?

  • Pro snazší výběr aktivit se můžete lépe orientovat v nových podkategoriích.
  • Můžete si zadat určitá kritéria, což vám zaručí lepší výběr tipů na akce přímo pro vás
  • Snazší vyhledávání podle abecedy – hned najdete kde se něco děje ve vašem okolí
  • Pokud chcete vyrazit mimo ČR, v sekci „Volný čas“ najdete tipy i na akce v zahraničí.

 

Takže, užijte si babí léto ještě než skončí a nastane podzimní nečas, který už pomalu klepe na dveře! Vaším pomocníkem může být tato informacemi nabitá sekce „Volný čas“

 

Rádi soutěžíte? Pak nezapomeňte na soutěžní sekci na www.nadoma.cz  Najdete ji ZDE

 

Co k večeři? Pokud hledáte zajímavé kulinářské nápady, přinášíme inspiraci na bezva recepty, které vám mohou pomoci práci v kuchyni! Skvělý receptář najdete TADY  

 

 

Na co se můžete již brzy těšit? Na sekci Samy sobě, přímo šitou na míru ženám! Zde budete moci sdílet své zážitky a své životy s ostatními ženami! Budeme vás o ní informovat, jakmile bude spuštěna!

 

Vše najdete na www.nadoma.cz

 

Reklama