V domě, kde tak trochu straší, žije čtenářka Gába23. V noci slyší tajemné zvuky, televize se jí sama přepíná a zavěšené hračky se samy pohybují. Více už v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Co všechno vám může evokovat strašení, to se dozvíte v příspěvku čtenářky Gáby23.


Hezký den všem ženám.
Pomoc, u nás straší!?
Stalo se to nedávno a než se to vše vysvětlilo, měla jsem pěkně nahnáno.
Dobře, už vás nebudu napínat, poslouchejte...
Byla noc, probudila mě dcera pláčem. Snažila jsem se ji utišit a když usínala, slyšela jsem to. Ten zvuk mě připomínal kuličku na ruletě. Nepřestával. Čekala jsem, jestli to nepřestane a ono ne, pořád ten zvuk. Šla jsem do ložnice a probudila manžela, určitě si dovedete představit, jak byl nadšený, když jsem ho donutila vstát a jít se podívat.
Bydlíme v domě, za vesnicí, všude les, nedivte se mně, že slyším i trávu růst. Ale zpět k té noci.
Manžel prošel celý barák. Garáž, dílnu, pracovnu, spodní patro, horní patro... nic. Ani ten zvuk už slyšet nebyl.
Manžel šel v klidu spát a já do rána nespala, uši našpicovaný, koukala jsem do tmy a bála se. Měla jsem čeho? Za chvilku to zjistíte.
Druhý den, vlastně noc, než jsem zalezla do postele, šla jsem přikrýt děti. A... letadlo, co visí synovi v pokoji se začalo hýbat. Promnu si oči, jestli se mně to nezdá, kouknu a to letadlo se hýbe. Volám na manžela a on to taky viděl. Letadlo se kymácelo ze strany na stranu. To už jsem propadla hysterii. V hlavě se mi honily myšlenky a vzpomínky na sestru, ona mě totiž strašně ráda straší magii. Další noc, kterou jsem nespala. Dokonce jsem třikrát probudila manžela, ať se mnou jde na záchod.
A do třetice? Třetí večer... děti spí, manžel šel na své páteční pivko, já se dívám na televizi a nejednou.......se sám přepne program. Tak to né, tady už nebudu ani minutu. Manželovi jsem oznámila, že pokud nesežene nějakou „čarodějnici“, která ty duchy zažene, stěhuji se. Manžel si ze mě dělal legraci. A ze mě byl uzlíček nervů.
A jak to dopadlo? Zkrátím to.
Zvuk rulety... nezbláznila jsem se, ten zvuk jsem slyšela, ale nebyla to ruleta, byl to synův volant u počítače, který zapomněl vypnout, je to volant, co simuluje síly při řízení, a když není vyplej, tak se občas sám od sebe začne hýbat a v noci, když je ticho, jsou ty zvuky slyšet. Hurá první záhada vyřešena.
Přepnutí programu se také vysvětlilo... Manžel, než odešel do hospůdky, nastavil si na dvd časové nahrávání, když nahrávání sepne, přepne se to na kanál z kterého se to nahrává.
A letadlo? Tato jediná záhada zůstala v naší domácnosti nevyřešená.
Tak co myslíte, straší u nás, nebo ne? :-)
Pro jistotu jsem podle rady sestry požádala duchy, ať odejdou.
Přeji krásný den a děkuji za tohle krásné téma,
Gába23

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Pátá otázka do soutěže: Poznejte filmovou ukázku zní...

  • Který herec v ukázce ztvárnil postavu starce na kamnech, vyprávějícího o strašání?

Téma dne 23. března 2012: Setkání s tajemnem na vlastní kůži

  • Setkala jste se někdy s tajemnem?
  • Máte nějaký vlastní strašidelný zážitek?

Tak sem s ním! Posílejte mi své příběhy na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání strašidelného dárku, posílejte příspěvky nejpozději 23. 3. 2012 do 15.00 hodin a délka příspěvku ať je alespoň rovna tomuto odstavci, může být ale i delší samozřejmě. Jaký že dárek můžete získat? Dvě z vás dostanou zajímavé strašidelné knížky. Pro jednu přispěvatelku tu mám dva díly Upířích deníků L. J. Smithové - Temné vize Odhalení a Stefanovy deníky Chuť krve z nakladatelství FRAGMENT. Druhou z vás čeká knížka Eden Maguire Krásní mrtví, taktéž od FRAGMENTu a knížka Tři kruté příběhy s novelami J. D. Kočího, J. Hlávky a R. Šusta z nakladatelství EPOCHA.

Krom dárku můžete s tímto strašidelným tématem získat také body do březnového kola Věrnostní soutěže. Rozdělím strašlivý nášup celkem 10.000 bodů mezi pět přispěvatelek nějakým náhodným klíčem.

kniha kniha

kniha kniha

Reklama