Je to bohužel jedna z obětí informací. Já sama se snažím ze všech sil těmto zlým zvěstem unikat, ale i přesto se mi někdy povede nechat se na chvíli do této negativní sítě chytit. A to když si neprozřetelně přečtu nějakou zprávu, kterými je internet přímo přesycen.

Přemýšlela jsem nad touto situací a vzala do ruky knihu o drahokamech, v duchu jsem si řekla: vesmíre, co mi můžeš poradit? A otevřela jsem knihu o kamenech pro lásku a vztahy slavné vědmy Cassandry Easonové na straně 62…
5b55bbf19313cobrazek.jpgMeteorit.

Magnetický kámen z vesmíru, v některých formách vzácný, v některých relativně běžný.

Ani mě nepřekvapilo, když jsem se v části věnované praktickému použití meteoritu, dočetla toto: noste kámen jako amulet na ochranu před mezinárodními teroristy, bombami, únosy nebo násilnými zločiny. Zejména pak s použitím střelných zbraní a nožů!!

Z hlediska magie je meteorit kamenem, který je vhodný pro ty jedince, kteří se věnují astrologii a kryptozologii. Je skvělým pomocníkem pro lidi, kteří zažili setkání s mimozemšťany, ať již ve snech, či v bezprostřední podobě.

5b55bc241d6d8obrazek.jpgMeteorit jako v podstatě všechny kameny má i příznivé účinky na naše fyzické tělo. Podle mystiků je tento vesmírný posel účinný při problémech spojených s hlavou a mozkem, při jejich poranění i bolestech. Jeho nadpozemské vyzařování pomáhá i při bolestech svalů, křečích či napětí. Podle učení bílé čarodějky Cassandry je meteorit skvělý v případech obtížně diagnostikovatelných onemocnění nebo chorob, u nichž se těžko stanovuje léčba. Podle starých pramenů se také používal při problémech s očima, jako je šilhání nebo šedý zákal.

V rovině psychické meteorit dokáže zajišťovat, abyste stáli nohama pevně na zemi, zvlášť pokud máte sklony podléhat náhlým citům nebo pokušením, jichž byste mohli v budoucnu litovat!

Podle učenců, kteří si s kameny rozumí, pocházejí meteority z pásma asteriodů mezi Marsem a Jupiterem a staří Egypťané měli podle dochovaných písemností pro meteorit hieroglyf, který lze doslovně přeložit jako nebeský kov. 

Je známo, že meteorit dokonce umísťovali na vrcholku některých pyramid…

Meteority podle Cassandry dále pomáhají při přijímání vzkazů z vesmíru, jejichž cílem je vytvořit z našeho pozemského světa pomocí drobných činů každého z nás lepší místo pro život.

Čtěte také:

Meteority jsou tu pro nás jako pomocníci, rozhodneme-li se začít vést takový život, který by nás opravdu naplňoval a pomohl nám dosáhnout našich snů…

Ještě jedno Cassandřino doporučení na závěr: rozložte meteority kolem domu v blízkosti vchodu na ochranu před ohněm nebo útokem.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit